"Чому українці досі за межею бідності? Чи вважаєте, що конфлікт на сході України вигідний Путіну та Порошенку?": Портніков відповідає (відео)

Цю країну знищують популісти. Голосуємо за популістів - ще років 40 будемо жити у бідності.

Віталій Портніков. Фото: соцмережі."Той момент, коли я обожнюю Портнікова за щирість і вміння розжувати ситуацію. Людям з групи @всепропало - дивитись мінімум 4 рази підряд!", - написав Роман Черних та поділився відео у групі "Патріоти України - єднаймося!". Патріоти України пропонують вам переглянути його разом із нами.

Хіти тижня. Скандальний митрополит УПЦ МП, котрий називав Різдво 25 грудня "антиправославним", урочисто відсвяткував його у Будапешті

субота, 18 січень 2020, 2:00

25 грудня 2019 року скандальний митрополит Запорізький і Мелітопольський церкви Московського патріархату Лука відслужив різдвяну літургію в Успенському кафедральному соборі Будапешта. Про це із посиланням на пресслужбу православної парафії в місті Хеві...

Хіти тижня. ​Євген Кисельов почав працювати в авторській програмі на новому телеканалі Ахметова

субота, 18 січень 2020, 0:35

Телеведучий Євген Кисельов, котрий нещодавно залишив телеканал "Прямий", в січні починає працювати на телеканалі "Україна 24", який належить Рінату Ахметову. Про це повідомив Telegram-канал Klymenko Time, зазначають Патріоти України.