Чорти "руского міра": У РФ мають намір дати новим зразкам бронетехніки ім'я "Кобзар"

Навряд чи російським високопосадовцям настільки б хотілося увічнити пам'ять Героя Радянського Союзу таким чином, якби він не був однофамільцем великого українського поета.

Володимир Мединський. Фото: соцмережі.

У Міністерстві оборони РФ збираються дати новим зразкам бронетехніки ім'я «Кобзар». Про це заявив міністр культури Володимир Мединський на засіданні російського організаційного комітету «Перемога» під головуванням президента Володимира Путіна в Кремлі, передають Патріоти України.
Як повідомив Мединський, за підтримки Мінкультури знято три «великих фільми», присвячених Великій Вітчизняній війні. «Когда мы работали над сценариями и изучали историю танкистов, нашли уникальный, совершенно забытый эпизод: во время Курской битвы экипаж молодого офицера, которого звали Яков Кобзарь, он из Краснодара, в одном бою сжег полностью 17 фашистских танков», — розповів Мединський.

Міністр заявив, що цей подвиг був верифікований, а Якову Кобзарю присвоєно звання Героя Радянського Союзу посмертно. «Американцы сочиняют известные фильмы на аналогичные темы, но ничего подобного у них никогда не было. Мы обратились к Министерству обороны, они поддержали эту идею. Мы сейчас ищем имена для новых образцов военной техники, а какое звучное имя „Кобзарь“ для нового образца бронетанковой техники», — впевнений він.

У Харкові викрили любителя "русского мира", який евакуювався через новий наступ (фото)

понеділок, 17 червень 2024, 20:29

Слідчі оголосили підозру 62-річному жителю села Липці у Харківському районі, який публічно заперечував збройну агресію Росії проти України та агітував односельців отримувати російські паспорти. Чоловік розповідав про "братские народы" та заявляв, що ро...

Окупанти вдарили по Полтаві: Багато постраждалих та руйнувань (фото, відео)

понеділок, 17 червень 2024, 20:15

У понеділок, 17 червня, країна-агресор Росія вдарила по цивільній інфраструктурі Полтавської області. Про це заявив голова Полтавської ОДА Пилип Пронін у Telegram. Пізніше в прокуратурі уточнили, що удар завдали по Полтаві, передають Патріоти України. ...