Чорти "руского міра": У РФ мають намір дати новим зразкам бронетехніки ім'я "Кобзар"

Навряд чи російським високопосадовцям настільки б хотілося увічнити пам'ять Героя Радянського Союзу таким чином, якби він не був однофамільцем великого українського поета.

Володимир Мединський. Фото: соцмережі.

У Міністерстві оборони РФ збираються дати новим зразкам бронетехніки ім'я «Кобзар». Про це заявив міністр культури Володимир Мединський на засіданні російського організаційного комітету «Перемога» під головуванням президента Володимира Путіна в Кремлі, передають Патріоти України.
Як повідомив Мединський, за підтримки Мінкультури знято три «великих фільми», присвячених Великій Вітчизняній війні. «Когда мы работали над сценариями и изучали историю танкистов, нашли уникальный, совершенно забытый эпизод: во время Курской битвы экипаж молодого офицера, которого звали Яков Кобзарь, он из Краснодара, в одном бою сжег полностью 17 фашистских танков», — розповів Мединський.

Міністр заявив, що цей подвиг був верифікований, а Якову Кобзарю присвоєно звання Героя Радянського Союзу посмертно. «Американцы сочиняют известные фильмы на аналогичные темы, но ничего подобного у них никогда не было. Мы обратились к Министерству обороны, они поддержали эту идею. Мы сейчас ищем имена для новых образцов военной техники, а какое звучное имя „Кобзарь“ для нового образца бронетанковой техники», — впевнений він.

Удар по Криму? ДАЛІ БУДЕ! Від ДЖАНКОЯ ДО КЕРЧІ треба евакуюватися.

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:37

Про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року. Про звільнення Криму на Херсонщини, та про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року . 00:00 - що сталося на аеродромі Саки біля селища Новофедорівка 9 с...

Зрив обміну військовополонених і російські ІПСО: нові подробиці звільнення омбудсменки Денісової.

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:12

Розхитування теми бранців – елемент інформаційно-психологічної спецоперації кремля. Обстріл росіянами колонії в Оленівці, де утримували полонених "азовців", – невипадковість. Так само, як і "злив" у мережу відео з кастрацією та вбивством українського в...