Чорти "руского міра": У РФ мають намір дати новим зразкам бронетехніки ім'я "Кобзар"

Навряд чи російським високопосадовцям настільки б хотілося увічнити пам'ять Героя Радянського Союзу таким чином, якби він не був однофамільцем великого українського поета.

Володимир Мединський. Фото: соцмережі.

У Міністерстві оборони РФ збираються дати новим зразкам бронетехніки ім'я «Кобзар». Про це заявив міністр культури Володимир Мединський на засіданні російського організаційного комітету «Перемога» під головуванням президента Володимира Путіна в Кремлі, передають Патріоти України.
Як повідомив Мединський, за підтримки Мінкультури знято три «великих фільми», присвячених Великій Вітчизняній війні. «Когда мы работали над сценариями и изучали историю танкистов, нашли уникальный, совершенно забытый эпизод: во время Курской битвы экипаж молодого офицера, которого звали Яков Кобзарь, он из Краснодара, в одном бою сжег полностью 17 фашистских танков», — розповів Мединський.

Міністр заявив, що цей подвиг був верифікований, а Якову Кобзарю присвоєно звання Героя Радянського Союзу посмертно. «Американцы сочиняют известные фильмы на аналогичные темы, но ничего подобного у них никогда не было. Мы обратились к Министерству обороны, они поддержали эту идею. Мы сейчас ищем имена для новых образцов военной техники, а какое звучное имя „Кобзарь“ для нового образца бронетанковой техники», — впевнений він.

Інакше Європу очікуватиме катастрофа: Макрон нагадав Україні про реформи перед вступом до ЄС

середа, 31 травень 2023, 19:54

Перед вступом до ЄС Україні, як і іншим країнам-кандидатам, слід провести низку реформ, інакше Європу очікуватиме катастрофа. Про це заявив президент Франції Еммануель Макрон на форумі з безпеки в Братиславі (Словаччина), передають Патріоти України. "Б...

Українські військові розгромили склади боєприпасів та пункт управління окупантів - Генштаб

середа, 31 травень 2023, 19:29

Українські війська протягом доби вдарили по двох складах боєприпасів та пункту управління російських окупантів. Про це йдеться у повідомленні на сторінці Генерального штабу Збройних сил України у Facebook, передають Патріоти України. Зазначається, що п...