Чубляться на радість "вати": У Херсоні сталися сутички через перейменування вулиці на честь Гандзюк (відео)

Протистояння виникло через те, що на перейменування однієї з вулиць міста різні групи жорстко лобіюють свого героя. Невже не можна було знайти в місті для перейменування два-три топоніми, щоб не призводити до безглуздого протистояння?
У Херсоні 1 березня через перейменування вулиці Лютеранської на вулицю Катерини Гандзюк зірвалося засідання сесії міської ради, в залі сталася штовханина, яка переросла в сутички, зазначають Патріоти України.
Відзначається, що після години роботи мер Херсона Володимир Миколаєнко оголосив перерву у засіданні. Зокрема, у сесійній залі зібрались прихильники і противники перейменування вулиці на честь Гандзюк. Також у сесійній залі було багато поліції.
“Сьогодні прибічники Мангера та Гордєєва, частина яких належить до місцевих ветеранських організацій, колишні бійці УДА протестували проти прийняття перейменування вулиці Лютеранської на вул.Катерини Гандзюк”, — написав активіст Ілля Зелінський.
За його словами, аргументація тих, хто проти, “відсутність в місті вулиць на честь загиблих”.
“Коли ж з трибуни місцеві представники “Нацкорпусу” виступили з пропозицією перейменувати, окрім Лютеранської, ще дві вулиці на честь загиблих бійців, підтримки серед мангеро-гордєєвців вони не знайшли, бо завдання в них інше, які би мотиви вони не використовували”, — зазначив Зелінський.

"Нацкорпус Азов забиває Теймура Аліева, захисника ДАПу, 93 бригада, і називають його псевдоатошником. Херсон, міськрада. Теймур прийшов на мітинг проти незаконного найменування вулиці іменем Катерини Гандзюк замість Руслана Сторчеуса (командира батальйону "Херсон", загиблого під Іловайськом)", - у свою чергу написала Elina Fatukha.


Хіти тижня. "Реально Донбас не повернеться": Цимбалюк розгромив заяву "слуги народу" про колаборантів "ЛДНР" у владі

п’ятниця, 15 листопад 2019, 12:00

На Донбасі немає жодних "республік", там створені Росією окупаційні адміністрації, і поки там все контролюється росіянами, іншої влади там де-факто не буде. "Я тут займаю взагалі іншу точку зору, і не прибічник того, щоб жити в ілюзіях. Наразі росіяни ...

Нардеп Скороход розповіла про зашифровані вказівки Разумкова під час голосувань

п’ятниця, 15 листопад 2019, 11:57

Парламентська фракція "Слуга народу" під час сьогоднішнього засідання фракції виключила Ганну Скороход зі свого складу. Народний депутат України Анна Скороход, яку вирішили виключити з фракції "Слуга народу", підтвердила, що під час голосування у Верхо...