​Чий Крим? Тіна Канделакі влаштувала істерику та міжнародну провокацію на економічному форумі у Давосі

Екс-громадянка Грузії, що лишила свою батьківщину заради великих грошей у Росії, закликала учасників Форуму порушувати міжнародне право і їхати до Криму, де розквітнув «путінський рай».

Скандальна московська «телезірка» Тіна Канделакі стала об'єктом критики на авторитетному економічному форумі в Давосі. Про це розповіла сама телеведуча на своїй сторінці в Instagram, зазначають Патріоти України.

Обурення Канделакі викликали висловлювання світових лідерів щодо анексії Криму. «Нова росіянка» чи то за власною ініціативою, чи за завданням спонсорів не залишилася осторонь і спробувала встати на захист політики російської агресії. Зокрема, пропагандистка дорікнула гостей форуму, що не відвідавши анексований Крим, вони не можуть дати адекватну оцінку ситуації на півострові. За словами Канделакі, лише кілька присутніх, переважно підданих Путіна на зібранні висловили їй підтримку:

«На одной закрытой встрече час слушала, как учили Россию жить. В конце не выдержала, взяла слово и попросила поднять руки тех, кто был в Крыму лично. Поднялось несколько рук. Большинство наших».

Канделакі закликала критиків утриматися від далекосяжних коментарів, поки вони особисто не відвідають півострів, порушивши, при цьому міжнародні закони та законодавство України.

Телеведуча в своїх емоційних коментарях наголошує, що її родичі довгий час жили в Україні, і тепер не палають бажанням туди повертатися. Такою була реакція Канделакі на недвозначні натяки відвідати Україну і Крим зокрема.

"Повертаємося до того, про що вже говорили": Пристайко вказав на нюанс з перспективами вступу України в НАТО після війни

п’ятниця, 12 липень 2024, 19:15

Рішення щодо вступу України до НАТО залежатиме від мирного договору про завершення війни між Україною та Росією. Якщо в ньому буде пункт про позаблоковість нашої держави, то про членство в Альянсі більше не йтиметься. У такому разі програє тільки украї...

Є чотири причини: Селезньов пояснив, чому ресурс армії РФ не вичерпується

п’ятниця, 12 липень 2024, 19:00

Протягом останніх дев'яти місяців країна-агресор Росія веде активну наступальну кампанію та навіть збільшує кількість ділянок, де тривають гарячі бої. Це може свідчити про те, що противник має ресурс для ведення війни ще протягом кількох років, передаю...