
Поранені під час вибуху міномету "Молот" на полігоні в Рівному українські військові вважають, що це не було подвійне заряджання, як стверджує офіційна версія, заявила волонтер Ольга Решетилова, повідомляють Патріоти України.
"Один з тих, хто вижив, говорив, що бачив, як вилетіла перша міна. Після цього командир батареї перевірив стовбури з ліхтариком. А командир воював з 2014 року, у них вже до автоматизму доведено після кожного пострілу перевірити ствол. І потім було дано наказ "заряджай" і пролунав вибух", - сказала вона.
За її словами, до вибуху "Молота" залишилося багато питань. н"Наприклад, там не знайшли хвостовик від міни, а для експертизи він дуже важливий. А якби було подвійне заряджання, то хвостовиків має бути два, де вони? Що стосується запобіжника, в усіх випадках розривів, які мені відомі, він залишається прикрученим до шматку стовбура. А тут він лежав окремо метрів за сто. Питання для експертів є", - підсумувала волонтер.
Розвідувальна спільнота Великої Британії в своєму огляді проаналізувала серію українських ударів по окупованому Росією Криму та констатувала розширення можливостей України щодо нанесення ударів по Кримському мосту, передають Патріоти України. Зокрема, ...
Доля окупованого Криму залежить і від політичних рішень президента Росії Володимира Путіна, і від неспроможності ворога налагодити логістику на півострові, критично важливої для наступу загарбників. Таку думку висловив український журналіст, публіцист ...