Дайте скрепам корвалолу: До Чорного моря прямує "армада" НАТО, - генсек Альянсу

Після "керченського інциденту" Північноатлантичний блок переходить від практики поодиноких візитів до якісного збільшення присутності у "російському озері"

Як в старі "добрі" часи. Тільки імперія зла не така живуча. Карикатура часів СРСР

Генеральний секретар Альянсу Єнс Столтенберг у четвер під час прес-конференції за підсумками дводенної зустрічі міністрів оборони країн НАТО заявив, що Група кораблів НАТО через кілька днів увійде в Чорне море для проведення навчань, і це стане складовою нарощування присутності сил Альянсу у цьому регіоні.

Про це повідомляє Укрінформ

Він поінформував, що у четвер міністри оборони мали неформальний сніданок разом з міністром оборони України Степаном Полтораком, який був організований від імені міністра оборони Великої Британії.

«Ми зараз дивимося на те, яким чином ми можемо збільшити нашу присутність у Чорному морі. За кілька днів кораблі НАТО увійдуть в Чорне море для участі в навчаннях. Тож ми суттєво підвищили нашу присутність, це важливо, щоб підтримати Україну і регіональну безпеку. Це було дуже схвально сприйняте міністрами оборони», – зауважив Столтенберг.

Інформацію щодо яких кораблів йде мова він не уточнив. Він нагадав, що НАТО надає Україні політичну та практичну підтримку, й оцінює, що можна зробити більше.

Хіти тижня. Угорщина вийде з Євросоюзу: Saxo Bank дав шокуючий прогноз на 2020 рік

середа, 11 грудень 2019, 16:30

Політика, яку здійснює прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан, все частіше і жорсткіше критикується із боку Євросоюзу. А він на це не звертає уваги. У вівторок, 3 грудня, датський інвестиційний банк Saxo Bank опублікував «шокуючі прогнози» на 2020 рік. ...

Є що приховувати? Офіс президента спіймали на дивній правці заяви за підсумками переговорів у Парижі

середа, 11 грудень 2019, 16:15

На офіційному сайті Офісу президента Володимира Зеленського відредагували документ, який було прийнято лідерами України, Росії, Франції та Німеччини за підсумками саміту в "нормандському форматі" в Парижі. Так, зміни стосуються пункту, в якому йдеться ...