Дайте скрепам корвалолу: США розпочали підготовку передачі Україні Javelin

Протитанкові ракетні комплекси будуть застосовуватися для оборонних цілей.

Ілюстрація: nationalinterest.org

США почали підготовку до передачі Збройним силам України американських протитанкових ракетних комплексів Javelin. Про це заявив спеціальний представник Державного департаменту США по Україні Курт Волкер, повідомляють Патріоти України.

"Вона корисна тільки тоді, коли є танковий напад. Тоді його можна нейтралізувати. Тому це - саме захисне озброєння, не для нападу і не для застосування на лінії конфлікту. І я думаю, Україна багато у чому поділяє цю позицію", - додав Волкер.

При цьому він підкреслив: "Ми тільки сподіваємося заповнити деякі "білі плями" в оборонних потужностях України, щоб перешкодити подальшому розпаленню конфлікту - це найменше, чого б ми хотіли".

"Прошла любовь, завяли помидоры": Як одна фраза Зеленського розлютила Росію

середа, 29 січень 2020, 21:16

Донедавна в Росії навіть закликали запросити Володимира Зеленського у Москву на святкування 75-ліття перемоги у Другій світовій війні. Одна фраза Володимира Зеленського у Польщі про причини початку Другої світової війни неабияк розлютила російських пол...

Британія та ЄС нарешті розвелись: Європарламент схвалив угоду про Brexit

середа, 29 січень 2020, 21:15

Європейський парламент затвердив вихід Великої Британії з ЄС, Brexit відбудеться 31 січня. Про це повідомляєTwitter законодавчого органу ЄС. За відповідне рішення проголосували 621 член Європарламенту з 683, зазначають Патріоти України. . 31 січня о ...