
Військовослужбовці Об'єднаних сил посилили пильність через події на Азовському морі, підрозділи та військові частини приведено до повної боєготовності. Про це заявляє керівництво Операції об’єднаних сил, повідомляють Патріоти України.
"За наказом командувача ООС генерал-лейтенанта Сергія Наєва військовослужбовці об'єднаних сил посилили пильність, підрозділи та військові частини приведені до повної бойової готовності", – йдеться в повідомленні.
"Військові запевняють, що, незалежно від змін обстановки, ворог не пройде", – додається у ньому.
На лівому березі Херсону морпіхи 34-ї окремої бригади морської піхоти спільно з тактичною групою ОТЦ "VIKTORi" СБУ знищили чергову російську гармату. Як повідомляє прес-служба бригади, окупанти намагалися приховати артилерійську систему серед дерев у л...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.06.26 орієнтовно склали: