Дати відсіч агресору: Кабмін оновив морську доктрину для посилення позицій України в Азовському та Чорному морях

Кабінет міністрів схвалив морську доктрину України на період до 2035 року, яка покликана посилити позиції України в Азовському і Чорному морях, Керченській протоці з урахуванням дій Російської Федерації як країни-агресора. Про це міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив у Facebook, повідомляють Патріоти України.

«Це вкрай важливе рішення для України, особливо з огляду на агресію РФ на Азові. Доктрина розроблена Міністерством інфраструктури і підтримана Міноборони, МВС, ДСНС - усім урядом у цілому. Нова доктрина повинна посилити позиції України в Азовському і Чорному морях, Керченській протоці з урахуванням дій Російської Федерації як країни-агресора», - написав він.

Омелян зазначив, що Україна не послабить свої позиції на морі, і не припинять свою роботу українські порти.

«Оновлена Морська доктрина України - це комплексний стратегічний документ, який визначає пріоритети послідовної морської політики України на довгострокову перспективу. Нова доктрина є виконанням указу президента Петра Порошенка і рішення РНБО щодо захисту національних інтересів на півдні і сході України, в Чорному і Азовському морях, і Керченській протоці. Змінюється ситуація на морі - змінює і Україна свою політику. Чим сильнішим є тиск, тим сильніше спротив. Як третій закон Ньютона», - написав міністр.

"Російські і американські танки горять однаково": Президент Хорватії відзначився скандальною заявою

п’ятниця, 27 січень 2023, 0:15

Президент Хорватії Зоран Міланович вважає, що Хорватії не слід надавати військову допомогу Україні, а відправка західних танків Києву тільки затягне війну. Про це він сказав під час відвідин компанії AD Plastik, повідомляють Патріоти України з посиланн...

"Відкобзонили" під Бахмутом: ЗСУ "віддячили" ще одному "бойовому" попу РПЦ (фото)

четвер, 26 січень 2023, 23:53

На війні в Україні ліквідовано ще одного "бойового попа" Російської Православної церкви, який допомагав окупантам вбивати українців, Денис Волін ("ієромах Дамаскін"). Про ліквідацію пишуть російські ЗМІ, передають Патріоти України. Пропагандисти зараху...