"Давно їх не було і от знову прислали": Волонтер назвав причину вибухів у окупованому Донецьку

Перед Новим Роком в ОРДЛО заїхали російські фахівці групи інформаційно-психологічних операцій.

За допомогою вибухів могли хотіти залякати як мирне населення, так і ватажків "ДНР". Фото: соцмережі.

На територію ОРДЛО зайшли російські фахівці групи інформаційно-психологічних операцій, які проводять роботу з дискредитації українських військових перед важливими міжнародними подіями. Вибухи в Донецьку – це їхніх рук справа. Про це повідомив волонтер, ветеран АТО Мирослав Гай. Він упевнений, що вибухи не є результатами роботи українських спецслужб, передають Патріоти України.

"Перед Новим Роком в ОРДЛО заїхали російські фахівці групи інформаційно-психологічних операцій, їх давно не було. Швидше за все, вони проводять відповідну роботу для дискредитації України напередодні великих міжнародних подій. Зокрема, на засідання Генасамблеї ООН летить Петро Порошенко, проти Росії знову збираються ввести санкції. Отже, це спроба дискредитації і створення відповідного шуму для звинувачення ЗСУ", – каже він.

"Не буває жодних розбирань без пошкоджень. Завжди є або поранені, якщо невдалий замах, або загиблі, особливо, якщо вибухи відбувалися в різних районах міста", – пояснив волонтер безглуздість припущень про розбірки між злочинними угрупованнями всередині "ДНР".

Ще одним варіантом, для чого це було потрібно окупантам, як вважає Гай, – залякати місцеве населення. "Це могли бути провокаційні дії з боку ОРДЛО, щоб перевищити загрозу, залякати населення, щоб його тримати в напрузі, або налякати тих самих ватажків, щоб виконували свої зобов'язання", – сказав він.

Джерело: Обозреватель

"Де Ленін впав, стоятиме Мазепа": Зеленський анонсував появу пам'ятника гетьману, від котрого російська імперія скаженіє більше 300 років, на культовій локації Києва

неділя, 28 червень 2026, 15:08

Під час відкриття погруддя Івана Мазепи у Києво-Печерській лаврі президент заявив, що Україна відновлює історичну справедливість. При цьому голова держави зазначив, що погруддя у Лавры замало для великого сина і проєвропейського поводиря українського н...

Пропаганда захлинається від захоплення: Росія вперше за 29 років повернула до ладу найбільший бойовий корабель у світі

неділя, 28 червень 2026, 14:54

26 червня 2026 року було підтверджено повернення атомного ракетного крейсера "Адмірал Нахімов" класу "Кіров" Військово-морського флоту Росії до рідного порту Сєвероморськ – вперше за 29 років перебування поза ладом на модернізації, передають Патріоти У...