
На територію ОРДЛО зайшли російські фахівці групи інформаційно-психологічних операцій, які проводять роботу з дискредитації українських військових перед важливими міжнародними подіями. Вибухи в Донецьку – це їхніх рук справа. Про це повідомив волонтер, ветеран АТО Мирослав Гай. Він упевнений, що вибухи не є результатами роботи українських спецслужб, передають Патріоти України.
"Не буває жодних розбирань без пошкоджень. Завжди є або поранені, якщо невдалий замах, або загиблі, особливо, якщо вибухи відбувалися в різних районах міста", – пояснив волонтер безглуздість припущень про розбірки між злочинними угрупованнями всередині "ДНР".
Ще одним варіантом, для чого це було потрібно окупантам, як вважає Гай, – залякати місцеве населення. "Це могли бути провокаційні дії з боку ОРДЛО, щоб перевищити загрозу, залякати населення, щоб його тримати в напрузі, або налякати тих самих ватажків, щоб виконували свої зобов'язання", – сказав він.
Під час відкриття погруддя Івана Мазепи у Києво-Печерській лаврі президент заявив, що Україна відновлює історичну справедливість. При цьому голова держави зазначив, що погруддя у Лавры замало для великого сина і проєвропейського поводиря українського н...
26 червня 2026 року було підтверджено повернення атомного ракетного крейсера "Адмірал Нахімов" класу "Кіров" Військово-морського флоту Росії до рідного порту Сєвероморськ – вперше за 29 років перебування поза ладом на модернізації, передають Патріоти У...