Декілька людей в Україні перетворили країну на банкомат, - посол ЄС

За словами Хюґа Мінґареллі, Євросоюз і надалі допомагатиме Україні у становленні демократичних інститутів і в боротьбі з корупцією.

 Хюґ Мінґареллі. Фото: InfoResist.

Україну декілька людей завдяки корупції перетворили на банкомат. Про це заявив посол ЄС Хюґ Мінґареллі під час свого візиту до Львова, йдеться у статті поширеній представництвом ЄС в Україні, повідомляють Патріоти України з посиланням на УНІАН.

"Кілька людей перетворюють вашу фантастичну країну на банкомат. Великою мірою це завдяки корупції. Тому ми присвячуємо багато нашого часу, енергії та ресурсів, ділячись нашим досвідом подолання корупції з вашою владою", – наголосив Мінґареллі.

Мінґареллі підкреслив, що корупція в Україні непокоїть потенційних інвесторів набагато більше, ніж війна. За його словами, Україна має всі можливості швидко стати сучасним відкритим суспільством, що ґрунтується на ефективній соціальній ринковій економіці.

"Але у вас є кілька перепон … війна, яка має величезний негативний вплив на суспільство та економіку. Тому першочергова мета ЄС допомогти вам захищати незалежність, суверенітет та територіальну цілісність вашої країни", – зазначив він.

РФ та Білорусь не змогли узгодити ціну на виготовлення деталей до "Градів" – ГУР Міноборони

субота, 2 березень 2024, 14:04

Білоруське та російське підприємства не змогли узгодити ціну на виготовлення деталей до реактивних систем залпового вогню «Град». Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України. ГУР зазначає, що з...

"Змушений приймати кадрові рішення": Сирський після трьох днів на сході натякнув на кадрові зміни у війську

субота, 2 березень 2024, 13:42

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський розповів про ситуацію на східному фронті в Україні. Генерал зазначив, що в окремих випадках, коли командир не володіє обстановкою, а дії та команди напряму створюють загрозу життю та здоровʼю підлеглих, він змуш...