Демократична тиранія: Бацька обіцяє "драти" своїх синів, як "сидорову козу"

У Лукашенка троє синів. Віктор 1975 року народження, Дмитро 1980 року народження та Микола, який народився у 2004 році.

За словами президента Білорусі, він привчає своїх дітей жити так, як живуть прості люди, інформують Патріоти України. Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив журналістам 5 жовтня, що радий тому факту, що його сини не стали представниками золотої молоді.

"Під час виховання як вийде: якщо не розуміє – можу жорстко сказати. Я все-таки президент, тому, напевно, і діти враховують, що батька краще не розчаровувати, і якщо він так говорить – це вже закон. Тому я не зразок у вихованні дітей і не приклад для наслідування. Та й діти розуміють, що батька підвести не можна. Я дуже радий, що вони не стали золотою молоддю, як модно зараз говорити... Я думаю, що ви повірите в мою щирість, тому що ви моїх дітей ніде розпальцьованими не бачите. А якщо бачите – скажіть, навіть напишіть. Я миттєво відреагую. Я привчаю їх жити так, як живете ви, як живуть прості люди", – сказав Лукашенко.

За його словами, кожен із його старших синів "узяв під своє крило" навчальний заклад та надає йому допомогу напередодні навчального року, водночас молодший син допоміг дітям у придбанні шкільного приладдя та одягу. "Зібрали те, що він за літо заробив, старші йому трохи дали, я дві місячні зарплати у цю касу поклав, мої домашні потрошку зібрали – і 50 людям у школі надали допомогу. Це його виховання: якщо у тебе є – допоможи тому, хто потребує", – продовжив Лукашенко.

Він також розповів, що в його шкільні роки підручники загортали в хустку, тому що не було можливості купити портфель.

Послалася на санкції ЄС: Болгарія заблокувала зарплати працівникам російського посольства

середа, 6 липень 2022, 19:44

У Болгарії заблокували переказ на суму 890 тисяч доларів у російське посольство. Про це повідомляє BNR, передають Патріоти України. Причиною такого рішення стали санкції від Євросоюзу. "Є переказ до посольства Росії, який потрапляє безпосередньо під са...

На Одещині сили ППО збили ворожу ракету, яку запустили окупанти з літака Су-35

середа, 6 липень 2022, 19:27

Війська РФ намагалися завдати чергового ракетного удару по Одеській області. Ракету повітряного базування Х-31 збили українські захисники. Про це повідомили у Оперативному командуванні "Південь", передають Патріоти України. Зазначається, що снаряд запу...