Демократичний поступ: Колишнього президента Бразилії заарештували за звинуваченням у корупції

Мішел Темер поступився посадою президента Жаіру Болсонару 1 січня 2019 року. Перед цим його в третій раз звинуватили у хабарництві та відмиванні грошей.

Мішел Темер. Фото: Рейтерс.

Колишнього президента Бразилії Мішела Темера заарештували в Ріо-де-Жанейро, передають Патріоти України.

Це пов'язано з розслідуванням корупційного скандалу, який ведеться щодо екс-лідера. Сам він усі звинувачення відкидає. Інших подробиць поки не наводиться.
Темер поступився посадою президента Жаіру Болсонару 1 січня 2019 року. Перед цим його в третій раз звинуватили у хабарництві та відмиванні грошей. Зазначалося, що він міг постати перед судом, будучи діючим главою держави, тільки якщо б це схвалила нижня палата Національного конгресу.

У грудні 2018 року Reuters писало, що Темера, швидше за все, постане перед судом відразу після відходу з посади. У 2017 році Темера звинуватили в перешкоджанні правосуддю і рекеті. Це стало другим набором кримінальних звинувачень, пред'явлених президенту на підставі заяви про визнання провини власниками найбільшого в світі м'ясопереробного концерну JBS SA. Вони звинуватили його у хабарництві в обмін на політичну підтримку і в змові з метою купити мовчання свідка. Про перші звинувачення в хабарництві на адресу Темера стало відомо в липні 2017-го.

Більшість корупційних схем, які розслідуються щодо провідних політиків Бразилії, пов'язані з відкатами в обмін на контракти державних підприємств або дешеві кредити від державного банку розвитку країни.
Джерело: ВВС

"Путін у 2022 році зробив найбільшу дурість у своєму житті": Екс-розвідник розповів про страх диктатора (відео)

середа, 1 лютий 2023, 14:59

21 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін підписав свій смертний вирок як диктатор. Політично він уже мертвий. Таку думку в інтерв'ю УНІАН висловив колишній співробітник КДБ і російської розвідки Сергій Жирнов, зазначивши, що Путіну варто було п...

"Залізли в кишені захисників": Зеленського закликали повернути військовослужбовцям скасовані премії - петиція

середа, 1 лютий 2023, 14:52

З'явилася нова петиція із закликом повернути військовослужбовцям скасовані премії. Українці просять Володимира Зеленського переглянути рішення щодо зарплат захисників, яким "влізли в кишені", передають Патріоти України. Автором електронного звернення 3...