Для бізнесу важливо: Порошенко підписав закон "маски-шоу стоп 2"

31 жовтня президент України Петро Порошенко під час зустрічі з представниками українського бізнесу підписав закон №8490 під умовною назвою "маски-шоу стоп 2", повідомляють Патріоти України.

"Закон під умовною назвою "маски-шоу стоп 2", який спрощує притягнення до відповідальності слідчого, прокурора, правоохоронця, що ухвалили незаконні рішення під час розслідування кримінального провадження, які потім скасував суд. Простіше кажучи – від сьогодні за неправомірне переслідування бізнесу винні будуть відповідати персонально, зокрема і матеріально", – сказав Порошенко.

аконопроект №8490 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення забезпечення дотримання прав учасників кримінального судочинства та інших осіб правоохоронними органами під час здійснення досудового розслідування" розробило Міністерство юстиції.

У вересні його ухвалила Верховна Рада і передала на підпис президенту. Цей законопроект входить до другого пакета законопроектів щодо посилення захисту бізнесу в межах так званої ініціативи "маски-шоу стоп", пояснював "Укрінформ". До неї також входить норма законодавства про обов'язкову звуко- і відеофіксацію обшуку (закон "маски-шоу стоп"), яка набула чинності 7 грудня 2017 року.

Хіти тижня. "Побійтесь Бога!": Бунтівний Філарет нажаханий фінансовою "ямою", благає Епіфанія іменем Творця

неділя, 25 серпень 2019, 9:00

91 річний владика був впевнений, що тріумфуватиме гординею над уламками єдиної канонічної Церкви України, про котру мріяли сотні роки наших пращурів, і чого весь цей час боялись московські царі, включно з Володимиром Путіним. "Прошу вас відкликати лист...

Життя після депутатства: Найєм розповів, чим займеться після Найєм після Верховної Ради

неділя, 25 серпень 2019, 8:25

Колишній журналіст і народний депутат Мустафа Найєм стане ведучим політичної програми на "Радіо НВ", повідомляють Патріоти України з посиланням на "Громадське". Таку пропозицію Найєму в ефірі цього ж радіо зробив його шеф-редактор Валерій Калниш, а деп...