До Росії повертаються головорізи: Стало відомо про серйозну проблему, з якою зіткнувся Путін

Повернення з Донбасу до Росії бойових командирів, які воювали на стороні "Л/ДНР", стало серйозною проблемою для президента Росії Володимира Путіна. Справа в тому, що такі люди звикли до повної відсутності закону. Про це заявив в ефірі "5 каналу" заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і ВПО України Юрій Гримчак, повідомляють Патріоти України.

"Моральний стан досить погане в цих бойовиків-колабораціоністів. Їх там близько 40 000, також там величезна кількість інструкторів і командирів, бо фактично є офіційний командир роти, а є людина, яка командує з російським військовим званням і з приписом на відрядження", — зазначив він.

"Але в чому головний біль для Росії — ці люди частково повертаються, а повертаючись в Росію, вони стають злочинцями. Вони звикли до повної відсутності закону. І тому для них переступити через людське життя і грабежі, катування і т.д. не проблема, їх туди в ОРДЛО і відправляли, щоб вони там залишилися, але частина повертається і це зараз серйозна проблема для РФ", — сказав Гримчак.

Хутко зник: Де зараз знаходиться глава Чернівецької УПЦ МП, у якого проходили обшуки СБУ

п’ятниця, 2 грудень 2022, 23:53

Митрополит Чернівецької єпартії УПЦ МП Мелетій, у якого, за свідченням СБУ, під час обшуків з-поміж іншого було знайдено документи про російське громадянство, поїхав до Молдови. Фото Мелетія на богослужінні в Молдові з’явилися на сторінці єпископства У...

Чи дійсно Києво-Печерська лавра перейшла до ПЦУ: Міністр культури звернув увагу на деякі нюанси

п’ятниця, 2 грудень 2022, 23:29

Власність всієї Києво-Печерської лаври перебуває у володінні держави, але обтяжена угодами, укладеними в різні часи та на різних умовах. У Мінкульті повідомили, що на сьогодні мова не йде про передавання Києво-Печерської лаври до Православної церкви Ук...