До виборів зовсім близько: Соціологи оприлюднили новий рейтинг кандидатів (інфографіка)

Хто б з кандидатів у президенти не став суперником чинного глави держави Петра Порошенка, його у другому турі обходять всі опоненти, комік Володимир Зеленський виграє у всіх. Про це свідчать результати опитування від 14 до 22 березня Київського міжнародного інституту соціології, повідомляють Патріоти України.

За результатами дослідження, в парі Порошенка та Юлії Тимошенко більше набирає лідерка ВО "Батьківщина": 26,7% серед усіх респондентів проти 18,4% у чинного президента.

Водночас, Тимошенко також обходить кандидата "Опозиційної платформи – За життя" Юрія Бойка. У парі з ним Тимошенко набрала б 26,5% голосів, а Бойко - 21,7%. Якби у другому турі зустрілися Бойко та Порошенко, то за результатами опитування, Бойко виграв з 26% голосів, проти 21,6% у Порошенка.

В парі лідера "Громадянської позиції" Анатолія Гриценка з Порошенком, за Гриценка віддали б свій голос 32% респондентів, за Порошенка – 17,6%.

Також Гриценко обходить у другому турі Тимошенко, він набирає 28,5% проти 22% у Тимошенко. Комік Зеленський обійшов би у другому турі і Порошенка, і Тимошенко, і Гриценка.

У парі з Порошенком він набрав би 43% проти 17,6%, в парі з Тимошенко - 39,1% проти 20% у Тимошенко, в парі з Гриценком - 37,7% проти 23,7% у Гриценка.

Дослідження проводилося з 14 по 22 березня 2019 року. Було опитано 2004 респондентів віком від 18 років. Похибка вибірки не перевищує: 3,3% для показників близьких до 50%, 2,8% — для показників близьких до 25%.

ЗМІ оприлюднили "темник" для "слуг народу", як реагувати на опитування Зеленського

понеділок, 26 жовтень 2020, 15:48

Народним депутатам від "Слуги народу" видали рекомендації про те, як правильно коментувати невдалі для партії результати на місцевих виборах і незручні питання, пов'язані зі всеукраїнським опитуванням. Відповідний документ опублікувало видання Страна.u...

Ганьба Зе-команди: "Зеленський всюди став своїм серед чужих і чужим серед своїх", - Фурса

понеділок, 26 жовтень 2020, 14:27

"Так. Мені сподобалися підсумки місцевих виборів в Україні. Тому що той негатив, який ми бачимо, був очікуваним і передбачуваним. Від Шарія в Харкові до Попова в Києві. Якщо не жити в своєму маленькому світі, дивитися на цифри соціологів (не всіх підря...