"Добрый день. Я из Москвы. Что сейчас происходит в Дебальцево?": Російському журналісту розповіли про "освободителей"

​Дебальцеве було захоплено всупереч «перемир’ю» російсько-«гібридними» військами взимку 2015 року, після важких боїв. Населений пункт перетворився в руїни, окупанти не збираються відновлювати місто. Але зате намагаються приховати сліди своїх злочинів.

Замість обіцяного Кремлем повного відновлення зруйнованих російськими загарбниками будівель вцілілі мешканці Дебальцевого отримали в кращому випадку косметичний ремонт і гуманітарку від "Червоного Хреста". Реально ж чимало дебальчан живуть тепер в аварійних будинках, які можуть впасти будь-якого моменту, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Дебальцеве Онлайн". Через тепер переважно російську соцмережу "ВКонтакте", з жителями міста шукав контакту російський журналіст.

Схоже планували зняти пропагандистський сюжет або написати статтю про "солодкого життя" городян, "звільнених від хунти". Але москвич нарвався на різку відповідь. Скріншот листування потрапив у Мережу. Відповідаючи на питання про те, як сьогодні живе Дебальцеве, городянин повідомив, що тепер там залишилося тільки 20% населення від довоєнного рівня. А РФ подекуди оплатила косметичний ремонт важливих для неї інфраструктурних об'єктів.

Відповідаючи на те, чи обстрілюють населений пункт, дебальцівець вказав, що після захоплення міста РФ сюди не прилетів жоден снаряд. На цьому розмова, схоже, урвався. Не отримавши бажаного, росіянин втратив інтерес. Адже про військові злочини власного уряду в Москві писати і знімати телепередачі не прийнято. День, коли місто накрило вогнем з боку гібридної армії, тут називають "Кривавим хрещенням".

"Де ви були?": Кадиров несподівано накинувся на Україну та Захід, бо нібито не допомогли у чеченській війні

середа, 1 лютий 2023, 10:55

Чеченський диктатор Рамзан Кадиров звинуватив Захід та Україну у тому, що вони не допомогли чеченцям воювати за незалежність у дев'яності роки, а зараз Чечня нібито не зможе існувати без Росії, і навіть не прогодує людей, передають Патріоти України. "...

Єльцин ще в 1992 році під час розмови з Бушем-старшим передрік війну проти України: Спливли подробиці

середа, 1 лютий 2023, 10:48

Під час розмов з американським главою Джорджем Бушем-старшим у 1992 році президент РФ Борис Єльцин назвав Україну "головним дестабілізуючим фактором", передають Патріоти України. Як йдеться у розсекречених записах Архіву нацбезпеки США, тема відносин ...