Дональд Трамп планував зустрітися з "хрещеним батьком" російської мафії, - ЗМІ

Зустріч повинна була відбутися до офіційного сніданку у Вашингтоні, в якому Олександр Торшин брав участь в якості керівника російської делегації.

Дональд Трамп. Фото: Вести.

Президент США Дональд Трамп 1 лютого мав заплановану зустріч з російським політиком і банкіром Олександром Торшиним, який входить в оточення президента РФ Володимира Путіна. Про це повідомило іспанське видання El Pais, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

За даними видання, іспанська антикорупційна прокуратура і Цивільна гвардія визначають Торшина в своїх доповідях як "хрещеного батька" російської мафії.

Зустріч повинна була відбутися до офіційного сніданку у Вашингтоні, в якому Торшин брав участь в якості керівника російської делегації.

"Світ і РФ схилятимуть Україну до поступок": Зеленський заявив про небезпечні наслідки у разі падіння Бахмута

середа, 29 березень 2023, 9:56

Якщо країні-агресорці Росії вдасться захопити місто Бахмут на Донеччині, то вона "продасть" це як свою перемогу Заходу, Китаю, Ірану, а також населенню РФ, передають Патріоти України. Російський диктатор Володимир Путін у разі падіння Бахмута може спри...

Ще один російський бомбардувальник "долітався": У Повітряних силах заявили про збиття Су-24 під Бахмутом

середа, 29 березень 2023, 9:30

У Повітряних силах Збройних сил України підтверджують знищення російського бомбардувальника Су-24М під Бахмутом на Донеччини. Про це ПС ЗСУ повідомили в Telegram, передають Патріоти України. "28 березня 2023 року підрозділи зенітних ракетних військ Пов...