"Допомагають не тим, хто йде на поступки, а тим, хто добре воює": Гостра заява відомого волонтера та військовослужбовця щодо "особливого статусу" Донбасу

Колишній журналіст, доброволець Олена Білозерська критично висловилася, щодо подальшої долі окупованого Сходу України.

Ніякого «особливого статусу» для звільненого від окупантів Донбасу України надавати не можна, інакше сепаратисти там і далі будуть блокувати всі починання України. Так вважає колишній журналіст, а нині доброволець Олена Білозерська, яка в складі УДА з початку війни воює на Донбасі, повідомляють Патріоти України.

У своєму блозі вона написала, що «Донбас з «особливим статусом» - це ватний Донбас з державними і військовими злочинцями на чолі, який буде блокувати всі не проросійські ініціативи України». «Ніякого «особливого статусу» і ніяких «місцевих виборів», навіть якщо Росія виведе війська. Тільки взяття територій під контроль українською армією і процедура по аналогії з денацифікацією в післявоєнній Німеччині» - вважає військовослужбовець.

Олена Білозерська підкреслила, що незважаючи на допомогу західних партнерів, вирішувати проблеми після звільнення окупованого Донбасу доведеться перш за все Україні, тому що це - територія України. «Тому слухаємо різних міжнародних «доброзичливців» і воюємо до переможного кінця. А без допомоги все одно не залишимося. Тому що допомагають не тим, хто йде на поступки, а тим, хто добре воює », - резюмувала Білозерська. Раніше група "ІС" повідомляла, що політико-дипломатичний шлях деокупацію Донбасу є пріоритетним.

Опублікував: Тетяна Ісічук

Новий план: США та Іран створять "лінію зв'язку" для проходу Ормузом, - CNN

понеділок, 22 червень 2026, 14:56

Сполучені Штати та Іран домовилися про створення спеціальної "лінії зв'язку". Вона дозволить забезпечити безпечний рух суден через Ормузьку протоку, передають Патріоти України з посиланням на CNN. Про створення "лінії зв'язку" спільно заявили посередни...

ЗСУ уразили центр космічного зв'язку в Росії та низку інших об'єктів - Генштаб

понеділок, 22 червень 2026, 14:04

Українські військові 21-22 червня завдали нових ударів по важливих об’єктах російських загабників. Про це повідомив Генштаб ЗСУ в понеділок, передають Патріоти України. . Генеральний штаб Збройних сил України (ЗСУ) заявив про ураження в ніч проти 21 ч...