Допоміг зріст: Саакашвілі потрапив у бійку

Напад на голову Одеської області здійснив перший заступник директора Одеського припортового заводу.

Міхеїл Саакашвілі. Фото:kontrakty.ua

Голову Одеської обласної держадміністрації Міхеїла Саакашвілі вдарили в п'ятницю, 20 листопада, після участі в ток-шоу Савіка Шустера, де він критикував газовий контракт Одеського припортового заводу. Про це йдеться в матеріалі Української правди, передають Патріоти України.

Як йдеться у статті, минула п'ятниця пройшла для Саакашвілі під знаком Одеського припортового заводу. Вранці він зустрічався на території підприємства з пресою, де заявив про існування корупційних схем на підприємстві.

У той же день одеська прокуратура провела на ОПЗ обшук в рамках кримінальної справи за фактами злочинного заволодіння коштами держави на суму більше 4 млрд гривень.

"Увечері - після ток-шоу Савіка Шустера, де ця тема докладно обговорювалася, - Саакашвілі отримав удар по дотичній в плече від першого заступника директора ОПЗ Миколи Щурікова", - написали журналісти, зазначивши, що потрапити по обличчю голові Одещини, який не очікував нападу, завадили високий зріст і реакція Саакашвілі.

Перед самою бійкою сталася суперечка в ефірі ток-шоу, в ході якої Саакашвілі критикував газовий контракт Одеського припортового заводу, а Щуріков - дії самого глави Одеської ОДА.

"Ви - ворог української держави, зруйнували те, що було в Грузії, а зараз прийшли руйнувати сюди Ми повернемося до розмови через місяць, коли я доведу, що я - ефективний менеджер, і ви брешете з приводу мого зв'язку з кимось" , - заявляв Щуріков.

"Те, що говорить цей суб'єкт, в останні дні говорить Іванчук, Мартиненко і прем'єр-міністр Яценюк в легкій формі.

Я як громадянин України не дам вам цю країну розграбувати, країну, яку ваші господарі довели до рівня Габону. Вас не влаштовують грузини в Одесі, тому що у вас раніше там був міжсобойчик", - відповідав йому Саакашвілі.

Хіти тижня. Біда скреп: "Большой санкционный переполох в "Роснефти", - Злий Одесит

субота, 17 листопад 2018, 1:00

"Буквально вчера я писал о том, что российская нефтяная монополия "Роснефть", вопреки курсу страны на дедолларизацию, избавилась от трети своих рублевых накоплений и увеличила долю долларовой массы до 70%!" - пише у своєму блозі Злий Одесит, повідомляю...

Хіти тижня. "Правовой ликбез для Путина, или Чей Крым?" - Ілларіонов

субота, 17 листопад 2018, 0:35

"В попытке защитить Владимира Путина в деле о передаче Крымской области из РСФСР в УССР в 1954 г. и о юридическом статусе г. Севастополя в 1948-2014 гг. Сергей Миронов оказал тому и себе поистине медвежью услугу. Заметка руководителя "Справедливой Росс...