Допоміг зріст: Саакашвілі потрапив у бійку

Напад на голову Одеської області здійснив перший заступник директора Одеського припортового заводу.

Міхеїл Саакашвілі. Фото:kontrakty.ua

Голову Одеської обласної держадміністрації Міхеїла Саакашвілі вдарили в п'ятницю, 20 листопада, після участі в ток-шоу Савіка Шустера, де він критикував газовий контракт Одеського припортового заводу. Про це йдеться в матеріалі Української правди, передають Патріоти України.

Як йдеться у статті, минула п'ятниця пройшла для Саакашвілі під знаком Одеського припортового заводу. Вранці він зустрічався на території підприємства з пресою, де заявив про існування корупційних схем на підприємстві.

У той же день одеська прокуратура провела на ОПЗ обшук в рамках кримінальної справи за фактами злочинного заволодіння коштами держави на суму більше 4 млрд гривень.

"Увечері - після ток-шоу Савіка Шустера, де ця тема докладно обговорювалася, - Саакашвілі отримав удар по дотичній в плече від першого заступника директора ОПЗ Миколи Щурікова", - написали журналісти, зазначивши, що потрапити по обличчю голові Одещини, який не очікував нападу, завадили високий зріст і реакція Саакашвілі.

Перед самою бійкою сталася суперечка в ефірі ток-шоу, в ході якої Саакашвілі критикував газовий контракт Одеського припортового заводу, а Щуріков - дії самого глави Одеської ОДА.

"Ви - ворог української держави, зруйнували те, що було в Грузії, а зараз прийшли руйнувати сюди Ми повернемося до розмови через місяць, коли я доведу, що я - ефективний менеджер, і ви брешете з приводу мого зв'язку з кимось" , - заявляв Щуріков.

"Те, що говорить цей суб'єкт, в останні дні говорить Іванчук, Мартиненко і прем'єр-міністр Яценюк в легкій формі.

Я як громадянин України не дам вам цю країну розграбувати, країну, яку ваші господарі довели до рівня Габону. Вас не влаштовують грузини в Одесі, тому що у вас раніше там був міжсобойчик", - відповідав йому Саакашвілі.

"На этой неделе также мы обязательно узнаем вердикт присяжных по делу Манафорта", - Олег Пономар

понеділок, 20 серпень 2018, 8:43

"Конечно, военный парад в Киеве на День независимости Украины. Наша армия и наши военные - наша гордость, наша любовь, наша защита. Будем смотреть парад, будем поддерживать нашу новую армию новой Украины, будем наблюдать как плющит от парада врагов. На...

"Мутная византийщина, или Как повлияет ссора турков с Вашингтоном на украинский Томос", - блогер

понеділок, 20 серпень 2018, 8:08

"Еще вчера казалось, что визит патриарха Кирилла на Фанар в преддверие Синаксиса Константинопольской церкви, на котором, скорее всего, будет обсуждаться судьба украинской церкви, что бы он ни вез - условия капитуляции или ультиматум - это жест отчаяния...