"Доверяю намного больше, чем рейтингам социологов": Україно-канадський політолог опублікував свіжий рейтинг букмекерів на вибори президента

За тиждень до виборів відомий політичний оглядач Олег Пономар представив свіжий огляд рейтингу передвиборної "гонки" провідні букмекерські контори. Ділки від азартного бізнесу віддають перевагу дійсному президенту України

Олег Пономар пояснив, чому довіряє букмекерам більше, ніж соціологам, зазначають Патріоти України.

"Я доверяю букмекерским рейтингам намного больше, чем рейтингам социологов. У букмекеров каждый процент рейтинга подтвержден собственными деньгами - делающих ставки и самой компании", - пояснив експерт.

За тиждень до виборів, згідно з рейтингом букмекерів, фаворитом є Порошенко. Коефіцієнт на його перемогу найнижчий - 1,9. Ставка (сума грошей) на перемогу цього кандидата в разі перемоги примножиться на коефіцієнт і цю суму людина, котра зробила ставку отримає на руки.

На друге місце піднявся Зеленський (він був третім два місяці тому, згідно з рейтингом). Коефіцієнт на його перемогу - 2,1. При ставці в 100 грн і перемозі Зеленського гравець отримає на руки 210 грн.

Тимошенко далеко відстала від першої пари. На думку компанії, вона має примарні шанси на вихід у другий тур. Коефіцієнт на перемогу «Леді Ю» - 5,25.

"То есть, 525 грн на ваши поставленные на нее 100 грн, если она победит. Большой риск и большая премия. В случае ее победы можно увеличить свою ставку в пять раз", - пояснив Паламар.

Решта кандидатів мають мінімальні шанси стати президентом.

У Гриценка коефіцієнт на перемогу - 20 (2 000 грн на ставку 100), Бойка - 40, Ляшка і Смешка - 100, Вілкула - 200 (20 000 грн виграш на руки, якщо сума ставки дорівнює 100 грн на перемогу Вілкула і він таки переможе ).

Байден відреагував на підрив Каховської ГЕС (відео)

середа, 7 червень 2023, 0:00

Президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден відреагував на прорив дамби Каховської гідроелектростанції у Херсонській області. Фрагмент його відповіді опублікував "Голос Америки" у своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України. Журналістка запит...

У найближчі дні і тижні: США готують нові пакети допомоги для України - Білий дім

вівторок, 6 червень 2023, 23:28

США готові допомогти Києву у подоланні наслідків підриву Каховської ГЕС та готують додаткові пакети допомоги. Про це заявив на брифінгу 6 червня координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки США Джон Кірбі, передають Патріоти Україн...