
Творець "ДНР" російський диверсант Олександр Бородай вважає, що шансів у "ЛНР" та "ДНР" вижити без олігархів немає. Про це він заявив в інтерв'ю виданню "Свободная пресса", повідомляють Патріоти України.
"На Донбасі існував і існує донині великий бізнес і велика промисловість. І продукція, яку вона виробляє, нафіг не потрібна на Донбасі. Вона і на Росії, чесно кажучи, не дуже потрібна. Тому що в РФ існує своя промисловість, така ж саме. Де цю продукцію можна продати? Вона вся експортна. Її можна продати тільки в капіталістичному світі. Як ви це зробите без тих людей, які позначені в цьому світі, як законні власники цих підприємств", - сказав Бородай.
Він зазначив, що "Новоросія" як самостійна держава, не сможе існувати, вона повинна увійти у склад Росії. Також він назвав ідіотами тих, хто не визнає економіку Донбасу капіталістичною.
"Економіка на Донбасі, хочемо ми того чи не хочемо, вона капіталістична і вона іншою бути не може. Ніякого соціалізму там не було і не буде. А ті, хто намагається соціалістичні ідеї рухати де б то не було, включаючи Донбас, на мій погляд, є ідіотами. Причому, на Донбасі це шкідливі ідіоти", - сказав Бородай.
Нагадаємо з 16 травня 2014 року по 7 серпня 2014 року Бородай був "головою ради міністрів ДНР". У минулому він також найближчий соратник диверсанта Ігоря Гіркіна (Стрєлкова).
Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський заявив, що для надійного стримування можливого наступу з території Білорусі Україна має створювати нові військові бригади, передають Патріоти України. За його словами, економія ресурсів на форму...
Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...