Друзі держави-агресора захвилювались: Президент Австрії розкритикував США через придушення "Північного потоку-2"

Після останніх дій американської дипломатії та Сенату США австрійці дуже занервували через свої інвестиції, вкладені у "трубу" Путіна

Александр Ван дер Беллен

Президент Австрії Александр Ван дер Беллен розкритикував США через позицію щодо газопроводу "Північний потік-2", повідомляють Патріоти України з посиланням на газету Der Standard. За його словами, США чинять неправомірний тиск на ЄС через проект.

"Адміністрація американського президента Дональда Трампа ставиться до ЄС і до окремих його країн як своєї колонії" - заявив Ван дер Беллен, посилаючись при цьому на ситуацію довкола "Північного потоку-2" і ядерної угоди з Іраном.

За його словами, такі країни як США і Росія зацікавлені в ослабленні ЄС. При цьому голова федеративної держави чомусь воліє допомагати посилювати залежність Європи від Москві. Ось така "послідовна" позиція.

Не припиняє скаржитися: Трамп перерахував "дуже поганих" союзників по НАТО під час війни з Іраном

вівторок, 23 червень 2026, 18:30

Американський лідер Дональд Трамп знову розкритикував НАТО через брак допомоги в Ормузькій протоці, назвавши Німеччину та Італію "дуже поганими" союзниками, передають Патріоти України з посиланням на Breaking News. Як відомо, низка країн НАТО відмовили...

Скандал у Кенії: Міністра звинувачують у вербуванні чоловіків для війни проти України

вівторок, 23 червень 2026, 17:37

У Кенії розгортається гучний скандал навколо програми трудової міграції та можливого вербування громадян для участі у війні на боці російських сил проти України, передають Патріоти України. За даними розслідування Agence France-Presse, міністра праці т...