Думки розділилися: Чи потрібно українським ВМС робити новий похід в Азовське море?

Багато хто вважає, що нова спроба проходу Керченською протокою лише загострить ситуацію в Азовському морі​.

Секретар РНБО Олександр Турчинов анонсував новий похід українських кораблів з Чорного моря в Азовське, а заступник міністра з питань окупованих територій Юрій Гримчак заговорив про участь в поході британського HMS Echo. У соцмережах ця ініціатива викликала змішані оцінки, передають Патріоти України.

Ідея Турчинова знайшла своїх прихильників у соціальних мережах.

Але і критиків у неї виявилося чимало. Багато користувачів побачили в заяві Турчинова просту браваду, піар, бажання продовжити або знову ввести воєнний стан.

Були й ті, хто вважав, що нова спроба проходу Керченською протокою лише загострить ситуацію в Азовському морі.

Інші ж традиційно запропонували відправити у гарячу точку перших осіб держави та їхніх дітей.


Хіти тижня. Покусився на недоторканного: "Поверніть Україні 155 мільярдів за "ПриватБанк", - Шустер у прямому ефірі зчепився з Коломойським і анонсував судовий процес проти "зеленого олігарха" (відео)

понеділок, 23 вересень 2019, 15:00

Дніпровський олігарх вочевидь відчуває себе повним господарем України, заяви нових очільників держави аж ніяк не дають підстав це заперечувати. Тележурналіст Савік Шустер 20 вересня в ефірі свого ток-шоу "Свобода слова" заявив про намір подати позов на...

Хіти тижня. "Розпустити їх всіх нафіг!": Богдана розгнівав бунт "слуг народу" через закон про прослуховування

понеділок, 23 вересень 2019, 14:30

Андрій Богдан кричав, а Володимир Зеленський його заспокоював. Нардепи з фракції «Слуга народу» розсердили президента і голову його Офісу Андрія Богдана тим, що провалили голосування за закон про спрощення обшуків депутатів і спостереження за ними. Про...