Дуже потужний жест: Дуда відреагував на вшанування Порошенком пам'яті жертв Волинської трагедії у Варшаві

Польський президент вважає, що вчинок його українського колеги почне новий етап у відносинах між українським і польським народами.

Анджей Дуда подякував Петру Порошенку за вшанування жертв Волинської трагедії. Фото:http://www.president.gov.ua/

Президент Польщі Анджей Дуда подякував президенту України Петру Порошенку за те, що той вшанував жертв Волинської трагедії у Варшаві. Про це повідомляє прес-служба глави держави, зазначають Патріоти України.

Дуда назвав вчинок Порошенка дуже потужним жестом, який почне новий етап у відносинах між українським і польським народами.

Крім того, президент України запропонував президенту Польщі разом відвідати польське село Сагринь, де поховані загиблі українці. Також співрозмовники обмінялися думками щодо ситуації безпеки і ряду питань двосторонніх взаємин.

"Глава української держави висловив подяку польському президенту за запрошення на саміт НАТО і проведення в рамках цього заходу засідання Комісії Україна - НАТО на найвищому рівні", - йдеться в повідомленні.

Порошенко і Дуда високо оцінили рівень двостороннього співробітництва в сфері оборони і наголосили на важливості спільного успішного досвіду взаємодії в рамках українсько-польсько-литовської бригади. Крім того, Порошенко запросив Дуду відвідати Україну під час святкування 25-ї річниці незалежності.

Хіти тижня. Евакуювати нікого не збираються: Що відбувається в Северодвінську після вибуху ядерної ракети

середа, 21 серпень 2019, 0:35

​Військову базу під російським Архангельському, де стався потужний вибух, пов'язаний з витоком радіації, в світовій пресі вже назвали «Новим Чорнобилем». Як відомо, вибух на полігоні в 40 кілометрах від міста Северодвінськ прогримів ще 8 серпня. Деякий...

З "Прямим" не вийшло, "ми йдемо до Вас"? Богдан хоче отримати контроль над "112 Україна", і для цього вже залучили СБУ

вівторок, 20 серпень 2019, 23:15

Мета глави ОПУ, нібито, отримати контроль над найрейтинговішим інформаційним каналом країни та вивести його зі сфери впливу Медведчука — близького друга президента РФ Путіна. СБУ відкрила кримінальне провадження щодо телеканалу 112 Україна, і до цього ...