Дуже потужний жест: Дуда відреагував на вшанування Порошенком пам'яті жертв Волинської трагедії у Варшаві

Польський президент вважає, що вчинок його українського колеги почне новий етап у відносинах між українським і польським народами.

Анджей Дуда подякував Петру Порошенку за вшанування жертв Волинської трагедії. Фото:http://www.president.gov.ua/

Президент Польщі Анджей Дуда подякував президенту України Петру Порошенку за те, що той вшанував жертв Волинської трагедії у Варшаві. Про це повідомляє прес-служба глави держави, зазначають Патріоти України.

Дуда назвав вчинок Порошенка дуже потужним жестом, який почне новий етап у відносинах між українським і польським народами.

Крім того, президент України запропонував президенту Польщі разом відвідати польське село Сагринь, де поховані загиблі українці. Також співрозмовники обмінялися думками щодо ситуації безпеки і ряду питань двосторонніх взаємин.

"Глава української держави висловив подяку польському президенту за запрошення на саміт НАТО і проведення в рамках цього заходу засідання Комісії Україна - НАТО на найвищому рівні", - йдеться в повідомленні.

Порошенко і Дуда високо оцінили рівень двостороннього співробітництва в сфері оборони і наголосили на важливості спільного успішного досвіду взаємодії в рамках українсько-польсько-литовської бригади. Крім того, Порошенко запросив Дуду відвідати Україну під час святкування 25-ї річниці незалежності.

З архіву ПУ. Кремль хотів залити Україну кров'ю? Розкрито масштабний план Москви, причетний намісник Києво-Печерської лаври

п’ятниця, 13 грудень 2019, 12:00

Чи тих "чортів" ганяє Баканов. Ще рік тому була оприлюднена сенсація, що СБУ напало на слід антидержавної змови в осередку найбільшої святині України, котру контролюють промосковські сили. Служба безпеки України (СБУ) має матеріали, які свідчать про те...

Особливо цікавили радіолокаційні станції: ФСБ завербувало бійця ООС, коли той відвідував родичів в Росії (відео)

п’ятниця, 13 грудень 2019, 11:59

За задумом «кураторів» чоловік мав збирати й передавати відомості про кількість особового складу, озброєння та військову техніку українських підрозділів. Спецслужби Росії здійснили вербування бійця одного з підрозділів ЗСУ, що дислокується в районі ООС...