Дуже потужний жест: Дуда відреагував на вшанування Порошенком пам'яті жертв Волинської трагедії у Варшаві

Польський президент вважає, що вчинок його українського колеги почне новий етап у відносинах між українським і польським народами.

Анджей Дуда подякував Петру Порошенку за вшанування жертв Волинської трагедії. Фото:http://www.president.gov.ua/

Президент Польщі Анджей Дуда подякував президенту України Петру Порошенку за те, що той вшанував жертв Волинської трагедії у Варшаві. Про це повідомляє прес-служба глави держави, зазначають Патріоти України.

Дуда назвав вчинок Порошенка дуже потужним жестом, який почне новий етап у відносинах між українським і польським народами.

Крім того, президент України запропонував президенту Польщі разом відвідати польське село Сагринь, де поховані загиблі українці. Також співрозмовники обмінялися думками щодо ситуації безпеки і ряду питань двосторонніх взаємин.

"Глава української держави висловив подяку польському президенту за запрошення на саміт НАТО і проведення в рамках цього заходу засідання Комісії Україна - НАТО на найвищому рівні", - йдеться в повідомленні.

Порошенко і Дуда високо оцінили рівень двостороннього співробітництва в сфері оборони і наголосили на важливості спільного успішного досвіду взаємодії в рамках українсько-польсько-литовської бригади. Крім того, Порошенко запросив Дуду відвідати Україну під час святкування 25-ї річниці незалежності.

​До кінця січня Україна отримає ще купу озброєнь від країн НАТО – ЗМІ

субота, 22 січень 2022, 23:35

Як повідомляли Патріоти України, вночі 21 січня в Україну доставлено першу партію зброї та боєприпасів зі США в рамках нового термінового постачання військової допомоги через агресію РФ. До кінця січня, як повідомляють джерела в Пентагоні, Україна отри...

Офіційний Берлін заперечив наявність планів евакуації родин німецьких дипломатів з України, про що повідомили ЗМІ

субота, 22 січень 2022, 22:32

Міністерство закордонних справ Німеччини відреагувало на публікацію німецької газети Bild про плани Берліну евакуювати родичів дипломатів з України. У міністерстві заявили, що ця інформація не відповідає дійсності, повідомляють Патріоти України з посил...