​"Двері відкриті": Епіфаній прокоментував присутність бізнесмена Петровського під час отримання томосу

Глава Української православної церкви митрополит Епіфаній прокоментував присутність бізнесмена Олександра Петровського із Дніпра поруч із ним під час отримання томосу, повідомляють Патріоти України.

За словами Епіфанія, він мав право бути присутнім під час отримання томосу як мирянин, оскільки двері храму були відкриті для всіх, але «не було ніяких запрошень з боку церкви, або з боку Константинополя, хто повинен бути присутнім під час урочистої Божественної Літургії».

«Петровський – меценат Дніпровської єпархії. Він багато допомагає в реставрації та будівництві храму при єпархіальному управлінні. Там побудований красивий храм в межах Дніпра – дерев’яний комплекс з недільною школою», – заявив глава ПЦУ, зазначивши, що церква приймає всіх людей, які приходять у храм і каються у гріхах.

«Якщо, наприклад, у держави є питання до його минулого, то я не маю прав і повноважень, як духовна особа, критикувати людину. Якщо у нього проблеми з законом, то на це є відповідні уповноважені державні органи, які повинні розбиратися в цих питаннях», – додав він.

Джерело: Новое время

"Медведчук отменил "Северный поток-2" и объявил газ РФ нашим": Климовський про те, як "Оппо" кидає своїх виборців

середа, 17 липень 2019, 16:45

"Оппоплатформа - за жизнь" как партия колонизаторов гарантирует снижение всех тарифов в два раза. Гарант №1 - ее рядовой член Виктор Медведчук, который, когда вступал в нее, так и сказал, что в правление он не хочет, хочет быть просто рядовым", - пише ...

Хіти тижня. Кого відправить у пекло наступним? Розсекречено військового Путіна, який влаштував ліквідацію ватажків "ЛНР" (фото)

середа, 17 липень 2019, 16:30

Контррозвідка Служби безпеки України (СБУ) розсекретила російського військового, який за вказівкою Кремля організовував спецоперації по ліквідації ватажків так званої "ЛНР", повідомляють Патріоти України. Так, російський спецназівець Садовий Олександр ...