​"Двері відкриті": Епіфаній прокоментував присутність бізнесмена Петровського під час отримання томосу

Глава Української православної церкви митрополит Епіфаній прокоментував присутність бізнесмена Олександра Петровського із Дніпра поруч із ним під час отримання томосу, повідомляють Патріоти України.

За словами Епіфанія, він мав право бути присутнім під час отримання томосу як мирянин, оскільки двері храму були відкриті для всіх, але «не було ніяких запрошень з боку церкви, або з боку Константинополя, хто повинен бути присутнім під час урочистої Божественної Літургії».

«Петровський – меценат Дніпровської єпархії. Він багато допомагає в реставрації та будівництві храму при єпархіальному управлінні. Там побудований красивий храм в межах Дніпра – дерев’яний комплекс з недільною школою», – заявив глава ПЦУ, зазначивши, що церква приймає всіх людей, які приходять у храм і каються у гріхах.

«Якщо, наприклад, у держави є питання до його минулого, то я не маю прав і повноважень, як духовна особа, критикувати людину. Якщо у нього проблеми з законом, то на це є відповідні уповноважені державні органи, які повинні розбиратися в цих питаннях», – додав він.

Джерело: Новое время

"Самостійно і для себе": Україна починає будувати дві державні військово-морські бази, - Зеленський

вівторок, 20 жовтень 2020, 13:59

В Україні починається будівництво двох державних військово-морських баз для захисту чорноморського регіону. Про це 20 жовтня заявив президент Володимир Зеленський під час виступу зі щорічним зверненням до українців з трибуни Верховної Ради. Його трансл...

У Росії відомий політик померла від укусу оси (фото)

вівторок, 20 жовтень 2020, 13:45

Жінка встигла викликати "швидку", але медики врятувати її вже не змогли. 19 жовтня від укусу оси померла російський політик, одна з лідерів екологічної партії "Зелені" Олександра Аставіна. Про це повідомляє "Комсомольская правда", передають Патріоти Ук...