​"Двері відкриті": Епіфаній прокоментував присутність бізнесмена Петровського під час отримання томосу

Глава Української православної церкви митрополит Епіфаній прокоментував присутність бізнесмена Олександра Петровського із Дніпра поруч із ним під час отримання томосу, повідомляють Патріоти України.

За словами Епіфанія, він мав право бути присутнім під час отримання томосу як мирянин, оскільки двері храму були відкриті для всіх, але «не було ніяких запрошень з боку церкви, або з боку Константинополя, хто повинен бути присутнім під час урочистої Божественної Літургії».

«Петровський – меценат Дніпровської єпархії. Він багато допомагає в реставрації та будівництві храму при єпархіальному управлінні. Там побудований красивий храм в межах Дніпра – дерев’яний комплекс з недільною школою», – заявив глава ПЦУ, зазначивши, що церква приймає всіх людей, які приходять у храм і каються у гріхах.

«Якщо, наприклад, у держави є питання до його минулого, то я не маю прав і повноважень, як духовна особа, критикувати людину. Якщо у нього проблеми з законом, то на це є відповідні уповноважені державні органи, які повинні розбиратися в цих питаннях», – додав він.

Джерело: Новое время

Хіти тижня. "Вчера в Донецке горели склады с боекомплектами - их подожгли": Гіркін розповів про пожежу на "м'ясокомбінаті"

субота, 17 квітень 2021, 0:10

До ковбасної промисловості будівля вже давно мала відношення лише "історично". «Почти точно — поджог. Возгорание произошло на 3−4 этажах и/или на чердаке под крышей. Тут же было включено оповещение и мобилизация подвижного и личного состава всех, до ко...

З архіву ПУ. Нелюди Путіна: Звільнені з полону українці повідомляють про вбивства, зґвалтування та катування

п’ятниця, 16 квітень 2021, 23:55

Українці, які насильно утримувалися на окупованій території Донбасу представниками незаконних збройних формувань РФ, підтверджують випадки, які призводили до каліцтв та смертей. Про це 16 квітня 2020 року заявив начальник Департаменту нагляду у криміна...