​"Двері відкриті": Епіфаній прокоментував присутність бізнесмена Петровського під час отримання томосу

Глава Української православної церкви митрополит Епіфаній прокоментував присутність бізнесмена Олександра Петровського із Дніпра поруч із ним під час отримання томосу, повідомляють Патріоти України.

За словами Епіфанія, він мав право бути присутнім під час отримання томосу як мирянин, оскільки двері храму були відкриті для всіх, але «не було ніяких запрошень з боку церкви, або з боку Константинополя, хто повинен бути присутнім під час урочистої Божественної Літургії».

«Петровський – меценат Дніпровської єпархії. Він багато допомагає в реставрації та будівництві храму при єпархіальному управлінні. Там побудований красивий храм в межах Дніпра – дерев’яний комплекс з недільною школою», – заявив глава ПЦУ, зазначивши, що церква приймає всіх людей, які приходять у храм і каються у гріхах.

«Якщо, наприклад, у держави є питання до його минулого, то я не маю прав і повноважень, як духовна особа, критикувати людину. Якщо у нього проблеми з законом, то на це є відповідні уповноважені державні органи, які повинні розбиратися в цих питаннях», – додав він.

Джерело: Новое время

Українські бійці на Донбасі отримали нові лазні на колесах (фото)

вівторок, 24 вересень 2019, 12:45

В рамках Державного оборонного замовлення на 2019 рік для потреб ЗСУ було виготовлено 10 мобільних лазне-пральних комплексів, обладнаних сучасною технікою. – Сьогодні до нас прибули представники з кількох військових частин. Усі вони пройшли інструктаж ...

Кадрові ротації в оточенні Кличка: Звільнений заступник не збирається залишати посаду

вівторок, 24 вересень 2019, 12:30

Дмитро Давтян заявив, що мер "не зміг протистояти зовнішнім силам і поставив їх інтереси вище самих киян". Заступник мера столиці Віталія Кличка Дмитро Давтян заявив, що не планує залишати своє крісло, незважаючи на заяву глави КМДА про звільнення двох...