Джемілєв розповів, які країни готові приєднатися до перемовин по деокупації Криму

Польща і Туреччина готові приєднатися до формату платформи обговорення проблем повернення анексованого півострова до складу України.

Мустафа Джемілєв. Фото:kvedomosti.com

Польща і Туреччина готові до переговорів щодо допомоги Україні з питання деокупації Криму. Про це заявив народний депутат України Меджлісу Мустафа Джемілєв, передають Патріоти України з посиланням на Сегодня.

"Спочатку ми говорили про" будапештський формат". Але потім наш президент озвучив форму" Женева +": країни Євросоюзу, а під "+" ми маємо на увазі країни Чорноморського регіону. Тому що максимальна мілітаризація Криму створює загрозу в першу чергу для Туреччини, Румунії, Болгарії та Грузії", - пояснив один з лідерів кримських татар.

Він також зазначив, що турецька сторона теж готова "підключитися" до такого формату. "Під час спільного візиту з Порошенком до Туреччини ми обговорювали це і з Ердоганом. Я окремо в Страсбурзі розмовляв з міністром закордонних справ Туреччини.

Вони готові підключитися. Польща зі свого боку теж заявила про готовність просувати ідею створення платформи з обговорення питання деокупації Криму", - сказав Джемілєв.

Хіти тижня. Вже шахтарями і не прикидаються: Росіяни відкрито захоплюють українську власність

понеділок, 19 серпень 2019, 21:30

Якщо раніше українські підприємства там формально захоплювалися угрупованнями сепаратистів і отримували статус "державних підприємств" "ЛДНР", то тепер до поділу захопленої української власності відкрито підключилися російські компанії. "Несколько дней...

Гіркін розповів про свій план, якщо потрапить на лаву Гаазького трибуналу

понеділок, 19 серпень 2019, 21:26

Відповідаючи на питання, чи допускає він сценарій потрапляння в камеру гаагської в'язниці, Гіркін сказав, що вважає його малоймовірним, однак в цілому таку ситуацію допускає. "По-перше, я сам не збираюся здаватися. Ні в якому разі. По-друге, вважаю, що...