Джемілєв розповів, які країни готові приєднатися до перемовин по деокупації Криму

Польща і Туреччина готові приєднатися до формату платформи обговорення проблем повернення анексованого півострова до складу України.

Мустафа Джемілєв. Фото:kvedomosti.com

Польща і Туреччина готові до переговорів щодо допомоги Україні з питання деокупації Криму. Про це заявив народний депутат України Меджлісу Мустафа Джемілєв, передають Патріоти України з посиланням на Сегодня.

"Спочатку ми говорили про" будапештський формат". Але потім наш президент озвучив форму" Женева +": країни Євросоюзу, а під "+" ми маємо на увазі країни Чорноморського регіону. Тому що максимальна мілітаризація Криму створює загрозу в першу чергу для Туреччини, Румунії, Болгарії та Грузії", - пояснив один з лідерів кримських татар.

Він також зазначив, що турецька сторона теж готова "підключитися" до такого формату. "Під час спільного візиту з Порошенком до Туреччини ми обговорювали це і з Ердоганом. Я окремо в Страсбурзі розмовляв з міністром закордонних справ Туреччини.

Вони готові підключитися. Польща зі свого боку теж заявила про готовність просувати ідею створення платформи з обговорення питання деокупації Криму", - сказав Джемілєв.

МММщик сподівається на мир: Пушилін розповів, як працює "донецька" розвідка в Україні

субота, 22 січень 2022, 21:58

«Сейчас наша разведка работает, и мы понимаем: где, в каком месте скопление того или иного вооружения и предпринимаем соответствующие шаги. Мы, конечно, рассчитываем, что найдется возможность поймать тонкий баланс, чтобы не допустить развязывания полно...

Скандальний глава ВМС Німеччини заявив, що його висловлювання про Крим є особистою думкою

субота, 22 січень 2022, 21:22

Глава МВС Німеччини Кай-Ахім Шенбах заявив у Twitter, що висловлювання про український Крим є суто його особистою думкою, повідомляють Патріоти України. "Мої заяви про політику безпеки в аналітичному центрі в Індії виражали мою особисту думку на той мо...