Експерт пояснив, чому миротворці на Донбасі вигідні Путіну

Поки на Донбасі йдуть інтенсивні перестрілки, миротворці туди не зайдуть.

Ілюстрація: ЗМІІдея з введенням на Донбас миротворчої місії під мандатом ООН є спробою міжнародної спільноти дати можливість Росії гідно вийти з конфлікту на сході України.Про це в ефірі ObozTV заявив експерт-міжнародник Руслан Осипенко, повідомляють Патріоти України.

"Я б розглядав це як варіант, який знайшло міжнародне співтовариство, щоб зберегти обличчя Путіну особисто і Росії. Коли він починав конфлікт на Донбасі, то говорив, що захищає російськомовне населення, що там "бандерівці" можуть усіх перерізати. Зараз якщо вводиться міжнародна місія, то це питання знімається. Це дає можливість Путіну зберегти перед внутрішньою аудиторією обличчя і сказати, що він зробив все. Фактично йому дають можливість вийти з глухого кута", - підкреслив експерт.

За його словами, оголошене "пасхальне перемир'я" ще не говорить про врегулювання конфлікту. "Донбас використовується як інструмент тиску на Україну, керівництво країни і навіть міжнародне співтовариство. Якщо щось йде не так, як планує Росія, вона одним рухом пальців може підвищити інтенсивність цього конфлікту. І всі будуть навколо встановлювати контакти, їздити, змінювати формати і т.д. В центрі всього цього, але не в центрі проблеми, знаходиться Росія", - констатував він.

При цьому Осипенко визнав, що поки на Донбасі йдуть інтенсивні перестрілки, миротворці туди не зайдуть. "Це дає можливість Путіну продовжувати торгуватися", - резюмував міжнародник.

Довели на справі: Глава дипломатії ЄС Боррель назвав українську армію однією з найкращих у світі

субота, 3 грудень 2022, 10:30

Верховний представник Європейського Союзу з питань закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель назвав українську армію, яка понад 9 місяців бореться з повномасштабвним вторгненням Росії, однією з найкращих у світі. За його словами, захисники Укр...

"Тут немає що захищати. Це не держава": Українка принизила бійців ЗСУ у прямому ефірі і поплатилась (відео)

субота, 3 грудень 2022, 10:22

Українка скаржилась на військових через нібито їхні претензії, що вона не пішла захищати державу. Скарги дівчина вилила у прямому ефірі в своїх соцмеурежах, передають Патріоти України. "Те, що вони нас захищають, то повинні цим пишатися? Просто зараз т...