Експерт пояснив, чому миротворці на Донбасі вигідні Путіну

Поки на Донбасі йдуть інтенсивні перестрілки, миротворці туди не зайдуть.

Ілюстрація: ЗМІІдея з введенням на Донбас миротворчої місії під мандатом ООН є спробою міжнародної спільноти дати можливість Росії гідно вийти з конфлікту на сході України.Про це в ефірі ObozTV заявив експерт-міжнародник Руслан Осипенко, повідомляють Патріоти України.

"Я б розглядав це як варіант, який знайшло міжнародне співтовариство, щоб зберегти обличчя Путіну особисто і Росії. Коли він починав конфлікт на Донбасі, то говорив, що захищає російськомовне населення, що там "бандерівці" можуть усіх перерізати. Зараз якщо вводиться міжнародна місія, то це питання знімається. Це дає можливість Путіну зберегти перед внутрішньою аудиторією обличчя і сказати, що він зробив все. Фактично йому дають можливість вийти з глухого кута", - підкреслив експерт.

За його словами, оголошене "пасхальне перемир'я" ще не говорить про врегулювання конфлікту. "Донбас використовується як інструмент тиску на Україну, керівництво країни і навіть міжнародне співтовариство. Якщо щось йде не так, як планує Росія, вона одним рухом пальців може підвищити інтенсивність цього конфлікту. І всі будуть навколо встановлювати контакти, їздити, змінювати формати і т.д. В центрі всього цього, але не в центрі проблеми, знаходиться Росія", - констатував він.

При цьому Осипенко визнав, що поки на Донбасі йдуть інтенсивні перестрілки, миротворці туди не зайдуть. "Це дає можливість Путіну продовжувати торгуватися", - резюмував міжнародник.

Закликав застосувати ядерну зброю проти України: В аеропорту США українка провчила російського школяра

неділя, 22 травень 2022, 15:52

Голова правління Всеукраїнської громадської організації "ОПОРА" Ольга Айвазовська поділилася з підписниками неприємним інцидентом, учасником якого вона стала в одному з аеропортів США. Підліток із РФ сказав їй, що для закінчення війни Росія має викорис...

Він був броньований, але це не врятувало: Десантники розповіли, як збили російський Су-25 з ПЗРК "Ігла"

неділя, 22 травень 2022, 15:40

Львівські десантники уточнили, що у Луганській області збили російський Су-25 з переносного зенітно-ракетного комплексу "Ігла". Про це повідомляє Командування Десантно-штурмових військ Збройних сил України у соцмережі Facebook, передають Патріоти Украї...