Експертний мазохізм: Що і за скільки українські експерти роблять на росТБ

Їх б’ють під об’єктивами російських телекамер. Їх залякують та закривають рота. Часто принижують. Однак заробітчан-експертів і політиків на російських ток-шоу не поменшало.

За даним росЗМІ на московському ТБ український експерт може заробити більше десяти тисяч доларів за місяць, передають Патріоти України.

Часто завдання – хамити, перебивати, виставляти українців невігласами.

Частина прокремлівських маріонеток залюбки рве горло на російських ток-шоу, критикуючи українську владу, частина намагається докричатися до російського народу, розповідаючи правду про Майдан та війну Путіна проти України. Однак їхня присутність на російському телебаченні це вже підігрування російській пропаганді.


Джерело: Факти.ІCTV

У "братушек" росіян - великі проблеми?: У Косові знову протести, у сутички втрутилися миротворці НАТО

понеділок, 29 травень 2023, 21:29

Серби, які компактно проживають на півночі Косова, у районі Косовської Митровиці, виступають проти центральної влади Пріштіни, що складаєтсья з етнічних албанців. Цього разу конфлікт виник через те, на виборах у кількох містах північних муніципалітетів...

"Смішно чути це від "БНР": Мер Харкова відреагував на ідею Бєлгородського губернатора щодо "приєднання" його міста

понеділок, 29 травень 2023, 21:15

Колись давно Бєлгород входив до складу Харківської області, а зараз у Харкові Бєлгородську область сприймають виключно як "Бєлгородську народну республіку". Про це розповів харківський міський голова Ігор Терехов у коментарі "Настоящему Времени", перед...