Експертний мазохізм: Що і за скільки українські експерти роблять на росТБ

Їх б’ють під об’єктивами російських телекамер. Їх залякують та закривають рота. Часто принижують. Однак заробітчан-експертів і політиків на російських ток-шоу не поменшало.

За даним росЗМІ на московському ТБ український експерт може заробити більше десяти тисяч доларів за місяць, передають Патріоти України.

Часто завдання – хамити, перебивати, виставляти українців невігласами.

Частина прокремлівських маріонеток залюбки рве горло на російських ток-шоу, критикуючи українську владу, частина намагається докричатися до російського народу, розповідаючи правду про Майдан та війну Путіна проти України. Однак їхня присутність на російському телебаченні це вже підігрування російській пропаганді.


Джерело: Факти.ІCTV

Судді порушення "не побачили": Поплічник Путіна здійснив мерзенний вчинок під час хокейного матчу (відео)

субота, 25 червень 2022, 22:42

В одному з ігрових епізодів бізнесмен намагався укрити шайбу корпусом від 21-річного Іллі Чабана. Суперник у боротьбі трохи підштовхнув Ротенберга, за що отримав від того удар ключкою по спині. Цікаво, що судді у цьому моменті не побачили порушення з б...

"По-перше, це - красиво": Українські військові показали ефектне відео знищення колони ворожої техніки

субота, 25 червень 2022, 22:14

Там зазначили, що українські воїни вдало навели артилерію та коригували вогонь гармат, поки ті розносили ворожу техніку. Військові наголосили, що через кількісну перевагу противника в артилерії ця техніка завжди є для українських воїнів пріоритетною ці...