"Европа нас не любит": Скандальний екс-нардеп закликав до дружби з Росією

Політик переконує своїх прихильників, що держави-сусіди мають бути друзями, незважаючи ні на що. При цьому мовчить про те, хто розпочав війну на Донбасі.

Фото: politexpert.net

Екс-депутат Верховної Ради і міністр транспорту і зв'язку часів Ющенка Євген Червоненко заявив, що Україна може розвиватися тільки в зв'язці з Росією, оскільки Європа відгороджується від неї квотами та парканами, повідомляють Патріоти України.

За його словами, пронести на революції націоналістичну ідеологію було помилкою нинішньої влади. "Я пішов на перший Майдан, будучи в теплій ванні у Кучми, з однієї причини - я хотів створити країну західної ментальності, ідеології. Це не означає матюкатися на росіян, від яких ми залежимо і де наші ринки збуту, тому що Європа нас так любить , що не пускає. Йде кожен за себе... ", - заявив політик.

Він розповів, що в 2004-му році Рада нібито не випустила закон "проукраїнську мову, щоб запалити полум'я". "А я домігся, незважаючи на опір дикий націоналістично налаштованих політиків, я домігся і зробив, найголовніше, перший візит до Москви. Думаєте від любові до Росії? З прагматизму - сусідів не змінюють. Ось і вся відповідь. І ми тоді не запалили, а запалитися могла тоді громадянська, ну, цей конфлікт, називайте його як завгодно", - резюмував Червоненко.

Хіти тижня. "Вони бояться, вони параноїки": Американський військовий зробив грізне попередження українцям (відео)

субота, 21 вересень 2019, 10:00

Президент Росії Володимир Путін у гібридній війні проти України може перейти до тактики терористичних актів для тиску на офіційний Київ. Про це заявив в ефірі ObozTV капітан 1 рангу у відставці ВМС США Гаррі Табах, коментуючи "інструментарій" Кремля пр...

Покусився на недоторканого: "Поверніть Україні 155 мільярдів за ПриватБанк", - Шустер у прямому ефірі схльоснувся з Коломойським і анонсував судовий процес проти "зеленого олігарха" (відео)

субота, 21 вересень 2019, 9:56

Дніпровський олігарх вочевидь відчуває себе повним господарем України, заяви нових очільників держави аж ніяк не дають підстав це заперечувати. Тележурналіст Савік Шустер 20 вересня в ефірі свого ток-шоу "Свобода слова" заявив про намір подати позов на...