"Европа нас не любит": Скандальний екс-нардеп закликав до дружби з Росією

Політик переконує своїх прихильників, що держави-сусіди мають бути друзями, незважаючи ні на що. При цьому мовчить про те, хто розпочав війну на Донбасі.

Фото: politexpert.net

Екс-депутат Верховної Ради і міністр транспорту і зв'язку часів Ющенка Євген Червоненко заявив, що Україна може розвиватися тільки в зв'язці з Росією, оскільки Європа відгороджується від неї квотами та парканами, повідомляють Патріоти України.

За його словами, пронести на революції націоналістичну ідеологію було помилкою нинішньої влади. "Я пішов на перший Майдан, будучи в теплій ванні у Кучми, з однієї причини - я хотів створити країну західної ментальності, ідеології. Це не означає матюкатися на росіян, від яких ми залежимо і де наші ринки збуту, тому що Європа нас так любить , що не пускає. Йде кожен за себе... ", - заявив політик.

Він розповів, що в 2004-му році Рада нібито не випустила закон "проукраїнську мову, щоб запалити полум'я". "А я домігся, незважаючи на опір дикий націоналістично налаштованих політиків, я домігся і зробив, найголовніше, перший візит до Москви. Думаєте від любові до Росії? З прагматизму - сусідів не змінюють. Ось і вся відповідь. І ми тоді не запалили, а запалитися могла тоді громадянська, ну, цей конфлікт, називайте його як завгодно", - резюмував Червоненко.

Хіти тижня. "Батько Єрмака - співробітник Головного розвідувального управління РФ у відставці": У мережу злили нову порцію копромату

неділя, 27 вересень 2020, 2:00

З 1999 року бізнес-партнером Андрія Єрмака у ТОВ "Інтерпромфінанс Україна" є громадянин Російської Федерації Рахамім Емануїлов, а директором компанії є батько Андрія Єрмака Борис Єрмак. Батько керівника Офісу президента Андрія Єрмака – співробітник Гол...

Хіти тижня. "Уявляєте, наскільки ми близько?": Українські військові показали фото з-під окупованої Горлівки

неділя, 27 вересень 2020, 1:00

На одному зі знімків видно житлові будинки в місті. У соціальних мережах опубліковані кілька знімків, зроблених в безпосередній близькості від непідконтрольної українському уряду Горлівки (Донецька область), передають Патріоти України.