"Европа нас не любит": Скандальний екс-нардеп закликав до дружби з Росією

Політик переконує своїх прихильників, що держави-сусіди мають бути друзями, незважаючи ні на що. При цьому мовчить про те, хто розпочав війну на Донбасі.

Фото: politexpert.net

Екс-депутат Верховної Ради і міністр транспорту і зв'язку часів Ющенка Євген Червоненко заявив, що Україна може розвиватися тільки в зв'язці з Росією, оскільки Європа відгороджується від неї квотами та парканами, повідомляють Патріоти України.

За його словами, пронести на революції націоналістичну ідеологію було помилкою нинішньої влади. "Я пішов на перший Майдан, будучи в теплій ванні у Кучми, з однієї причини - я хотів створити країну західної ментальності, ідеології. Це не означає матюкатися на росіян, від яких ми залежимо і де наші ринки збуту, тому що Європа нас так любить , що не пускає. Йде кожен за себе... ", - заявив політик.

Він розповів, що в 2004-му році Рада нібито не випустила закон "проукраїнську мову, щоб запалити полум'я". "А я домігся, незважаючи на опір дикий націоналістично налаштованих політиків, я домігся і зробив, найголовніше, перший візит до Москви. Думаєте від любові до Росії? З прагматизму - сусідів не змінюють. Ось і вся відповідь. І ми тоді не запалили, а запалитися могла тоді громадянська, ну, цей конфлікт, називайте його як завгодно", - резюмував Червоненко.

"Палата №6": Ківа знову шокував мережу дивним "номером" у Раді (відео)

четвер, 14 листопад 2019, 15:25

Народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ілля Ківа знову відмітився дивною поведінкою у Верховній Раді України. На засіданні в четвер, 14 листопада, він стояв біля трибуни й емоційно щось розповідав, розмахуючи руками. Відео з політиком ...

Військові загрози в Чорному та Азовському морях зростають: Міністр оборони зробив тривожну заяву

четвер, 14 листопад 2019, 15:13

Міністр оборони Андрій Загороднюк заявляє, що військові загрози для України в акваторіях Чорного та Азовського морях постійно зростають. Про це міністр написав у Facebook, передають Патріоти України. За словами Загороднюка, він сьогодні бере участь у в...