П'ять бойових кораблів зі складу Постійної морської саперної групи (SNMCMG2) Морського командування НАТО прибули в порт Батумі. Про це повідомили у прес-службі уряду Аджарії, передають Патріоти України.
У складі групи - німецький флагманський корабель RHEIN, турецька саперний фрегат ERDEMLI, корабель STIBAR ВМС Болгарії, румунський мінний корабель Lieutenant Dimitrie Nicolescu та іспанський тральщик TURIA.
Як заявили в прес-службі, кораблі НАТО залишаться в Батумі до 5 листопада для проведення спільних навчань разом з представниками Берегової охорони Грузії.
Відзначається, що в порядку НАТО посилення морської безпеки займає важливе місце. Більш того, на вересневому саміті НАТО у Варшаві сторони приділили особливу увагу безпеці Чорноморського регіону і здійснення конкретних заходів у Чорному морі.
У Росії навесні 2026 року потік охочих підписати контракт із Міноборони скоротився приблизно на третину порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це йдеться у матеріалі «Верстки», передають Патріоти України. За даними видання, у квітні 2026 р...
Державна служба з етнополітики та свободи совісті 24 червня розпочне вивчення можливих зв’язків Почаївської Свято-Успенської лаври з іноземною релігійною організацією, діяльність якої заборонена в Україні, передають Патріоти України з посиланням на сай...