П'ять бойових кораблів зі складу Постійної морської саперної групи (SNMCMG2) Морського командування НАТО прибули в порт Батумі. Про це повідомили у прес-службі уряду Аджарії, передають Патріоти України.
У складі групи - німецький флагманський корабель RHEIN, турецька саперний фрегат ERDEMLI, корабель STIBAR ВМС Болгарії, румунський мінний корабель Lieutenant Dimitrie Nicolescu та іспанський тральщик TURIA.
Як заявили в прес-службі, кораблі НАТО залишаться в Батумі до 5 листопада для проведення спільних навчань разом з представниками Берегової охорони Грузії.
Відзначається, що в порядку НАТО посилення морської безпеки займає важливе місце. Більш того, на вересневому саміті НАТО у Варшаві сторони приділили особливу увагу безпеці Чорноморського регіону і здійснення конкретних заходів у Чорному морі.
Через атаки України окупований Крим масово залишають російські туристи та мешканці окупованого півострова, а також військові РФ та співробітники служб безпеки та представники окупаційної влади, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інституту...
В Ормузькій протоці зазнав атаки танкер, який перевозив нафту з Катару. Судно було пошкоджене внаслідок удару невстановленим снарядом, передають Патріоти України з посиланням на Bloomberg. . За інформацією Центру морських торговельних операцій Великої...