П'ять бойових кораблів зі складу Постійної морської саперної групи (SNMCMG2) Морського командування НАТО прибули в порт Батумі. Про це повідомили у прес-службі уряду Аджарії, передають Патріоти України.
У складі групи - німецький флагманський корабель RHEIN, турецька саперний фрегат ERDEMLI, корабель STIBAR ВМС Болгарії, румунський мінний корабель Lieutenant Dimitrie Nicolescu та іспанський тральщик TURIA.
Як заявили в прес-службі, кораблі НАТО залишаться в Батумі до 5 листопада для проведення спільних навчань разом з представниками Берегової охорони Грузії.
Відзначається, що в порядку НАТО посилення морської безпеки займає важливе місце. Більш того, на вересневому саміті НАТО у Варшаві сторони приділили особливу увагу безпеці Чорноморського регіону і здійснення конкретних заходів у Чорному морі.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...