П'ять бойових кораблів зі складу Постійної морської саперної групи (SNMCMG2) Морського командування НАТО прибули в порт Батумі. Про це повідомили у прес-службі уряду Аджарії, передають Патріоти України.
У складі групи - німецький флагманський корабель RHEIN, турецька саперний фрегат ERDEMLI, корабель STIBAR ВМС Болгарії, румунський мінний корабель Lieutenant Dimitrie Nicolescu та іспанський тральщик TURIA.
Як заявили в прес-службі, кораблі НАТО залишаться в Батумі до 5 листопада для проведення спільних навчань разом з представниками Берегової охорони Грузії.
Відзначається, що в порядку НАТО посилення морської безпеки займає важливе місце. Більш того, на вересневому саміті НАТО у Варшаві сторони приділили особливу увагу безпеці Чорноморського регіону і здійснення конкретних заходів у Чорному морі.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....