Гаага вже зачекалась: Дві країни офіційно звинуватили Росію у катастрофі МН17 на Донбасі

Президент України Петро Порошенко доручив МЗС приєднатися до ініційованого Нідерландами і Австралією процесу проти Росії.

Ілюстрація: unian.net

Австралія та Нідерланди мають намір притягнути Росію до відповідальності через причетність до катастрофи Boeing-777 авіакомпанії Malaysia Airlines на Донбасі у 2014 році. Під час засідання голландської ради міністрів країни офіційно звинуватили Росію у причетності до трагедії, повідомляють Патріоти України.

Так, держави закликали РФ приєднатися до обговорення, щоб прийти до рішення, яке відновить справедливість. В уряді Нідерландів відзначили, що встановлення винності країни - складний юридичний процес.повідомлення видалили.

"Нічого, ми дочекаємось!": Дипломат назвав найбільшу загрозу для Росії, і це не НАТО

п’ятниця, 21 січень 2022, 18:23

Сьогодні Путін і його оточення створюють в РФ таку систему, яка мало чим відрізняється від радянської. За винятком того, що дехто має можливість грабувати Росію та виводити капітали за кордон. Проте все інше залишається фактично повторенням усього того...

Путіну так не минеться: Британія може розширити військовий контингент у сусідніх з Україною країнах

п’ятниця, 21 січень 2022, 17:28

Великобританія може направити додаткові сотні військових в сусідні з Україною країни НАТО в якості стримуючого фактора для Росії. Про це пише The Times з посиланням на джерело в британському Міністерстві оборони, передають Патріоти України. У британсь...