Протягом 22 грудня російські окупанти 5 разів відкривали вогонь по позиціях ОС, 1 раз застосувавши заборонене Мінськими угодами озброєння. Втрат серед українських військових немає. Про це йдеться у зведенні прес-центру Об'єднаних сил станом на 7:00 23 грудня, зазначають Патріоти України.
"Зокрема, ворог здійснив прицільний обстріл з міномету калібру 120 мм в районі населеного пункту Водяне на Маріупольському напрямку", - підкреслили у штабі.
Крім того, опорні пункти ООС обстрілювались із гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї поблизу селища Новотошківське, в районі населеного пункту Красногорівка, а також поблизу населених пунктів Чермалик і Гнутове.
За даними розвідки, 22 грудня двох бойовиків було знищено та одного поранено. "Протягом поточної доби ворог вогонь не відкривав", - йдеться у звіті.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...