Генштаб уточнив терміни сьомої хвилі мобілізації

Ведуться розрахунки і прогноз укомплектування з різних джерел.

Иллюстрация: ЖЖСьома хвиля мобілізації до ЗСУ буде проведена, швидше за все, у березні 2016 року. Про це на брифінгу повідомив начальник Головного управління персоналу Генштабу генерал-лейтенант Ігор Воронченко, повідомляють Патріоти України.

Відповідаючи на питання про кількість військовослужбовців, яких планується мобілізувати, Воронченко сказав: "Ведуться розрахунки і прогноз укомплектування з різних джерел. Це буде не в тій же кількості (40 тисяч), я впевнений, що набагато менше". За його словами, необхідно замінити понад 40 тисяч військовослужбовців четвертої хвилі мобілізації, термін служби яких незабаром закінчується.

"Зараз настає кінець служби четвертої хвилі мобілізації, в ході якої було призвано понад 40 тисяч військовослужбовців. Вони потребують заміни. Зараз ми проводимо заходи щодо укомплектування Збройних Сил військовослужбовцями за контрактом.

Також зараз проводяться зміни до законів щодо служби в резерві. Ми впевнені, що зросте частка бажаючих на строкову службу, і заповнимо той вакуум, який залишиться після звільнення четвертої хвилі", - додав він. Нагадаємо, 13 жовтня 2015 року в ЗСУ завершився черговий етап демобілізації військовослужбовців.

Хіти тижня. Футбол - футболом, але ж Україна... Путіна відмовилися бачити в Парижі, - Reuters

четвер, 19 липень 2018, 17:30

Не зважаючи на приїзд президента Франції до Москви на фінальний матч ЧС-2018, де грає команда його держави, запрошувати господаря турніру на самміт G7 Макрон не готовий. Президент Франції Еммануель Макрон не готовий запросити президента Росії Володимир...

Хіти тижня. Автокефалія: Вселенський патріархат послав обнадійливий сигнал Україні

четвер, 19 липень 2018, 17:00

Член Священного Синоду Вселенського патріархату поставив Московію на місце. Член Святого і Священного Синоду Вселенського патріархату митрополит Елпідофор в інтерв'ю російському виданню назвав парадоксальним і викривленим твердження про те, що церква в...