Генштаб уточнив терміни сьомої хвилі мобілізації

Ведуться розрахунки і прогноз укомплектування з різних джерел.

Иллюстрация: ЖЖСьома хвиля мобілізації до ЗСУ буде проведена, швидше за все, у березні 2016 року. Про це на брифінгу повідомив начальник Головного управління персоналу Генштабу генерал-лейтенант Ігор Воронченко, повідомляють Патріоти України.

Відповідаючи на питання про кількість військовослужбовців, яких планується мобілізувати, Воронченко сказав: "Ведуться розрахунки і прогноз укомплектування з різних джерел. Це буде не в тій же кількості (40 тисяч), я впевнений, що набагато менше". За його словами, необхідно замінити понад 40 тисяч військовослужбовців четвертої хвилі мобілізації, термін служби яких незабаром закінчується.

"Зараз настає кінець служби четвертої хвилі мобілізації, в ході якої було призвано понад 40 тисяч військовослужбовців. Вони потребують заміни. Зараз ми проводимо заходи щодо укомплектування Збройних Сил військовослужбовцями за контрактом.

Також зараз проводяться зміни до законів щодо служби в резерві. Ми впевнені, що зросте частка бажаючих на строкову службу, і заповнимо той вакуум, який залишиться після звільнення четвертої хвилі", - додав він. Нагадаємо, 13 жовтня 2015 року в ЗСУ завершився черговий етап демобілізації військовослужбовців.

"Йоббік" буде в шоці: В столиці угорців Закарпаття дислокуватиметься не батальйон, а ціла бригада ЗСУ і ще одна поблизу

середа, 21 березень 2018, 23:05

У Береговому розмістять 128-му окрему гірсько-піхотну бригаду та 10-ту гірсько-штурмову бригаду Збройних сил України. У Береговому Закарпатської області планують розмістити дві бригади, одну з яких по поверненні Криму планують розмістити на півострові....

Протягом 10 років Україна приєднається до членства у НАТО, - Порошенко

середа, 21 березень 2018, 22:14

Держави НАТО могли б повчитися в України, як протистояти Росії, тому співпраця буде взаємовигідною. Президент Петро Порошенко заявив, що в найближчі десять років Україна планує стати членом Північноатлантичного альянсу, передають Патріоти України. "Ми ...