Гібридна "зброя": Російські спецслужби намагалися атакувати сервери українських судів

Російські спецслужби намагалися атакувати сервери українських судів через розсилку електроною поштою вірусних файлів Про кібератаку з боку Росії повідомляє Служба безпеки України, повідомляють Патріоти України.

Спецслужби розсилали електроною поштою підроблені бухгалтерські документи, які були заражені вірусом. Якщо відкрити ці "документи", то на комп'ютер завантажувались програми, через які можна було незаконно втрутитися до судової інформації.

СБУ встановила, що вірусна програма з'єднувалась із серверами, які мають російськь IP-адреси. Фахівці зробили висновок, що таким чином спецслужби намагалися заблокувати роботу судової інформаційної системи України.

Як повідомлялось раніше, з початку війни хакери РФ понад 6 тис. разів атакували Україну. До речі, не тільки Україна підозрює Росію у кібератаках. Зокрема, США звинувачує Росію у втручанні у президентські вибори 2016 року. Натомість, Росія заперечує будь-яку причетність до кібератак.

З архіву ПУ. Після перемоги Навального Росія за 2-3 роки знову "візьметься" за Україну. Тільки вже без санкцій, - ветеран АТО (відео)

понеділок, 24 січень 2022, 16:00

Кремль в будь-якому випадку не припинить спроб встановлення повного контролю над Україною. Співорганізатор українського націоналпатріотичного молодіжного руху, ветеран війни на Донбасі, а нині представник об'єднання "Основа майбутнього" Євген Карась вв...

Зупинити знахабніле Х**ло, поки не пізно: Лідер німецької ХДС закликав уряд не блокувати поставки зброї Україні

понеділок, 24 січень 2022, 15:44

Лідер опозиційної німецької партії Християнсько-демократичний союз Фрідріх Мерц закликав уряд не блокувати поставки оборонного озброєння Україні, передають Патріоти України. "Німеччина не повинна блокувати підтримку України оборонною зброєю - хоча б че...