Гібридна "зброя": Російські спецслужби намагалися атакувати сервери українських судів

Російські спецслужби намагалися атакувати сервери українських судів через розсилку електроною поштою вірусних файлів Про кібератаку з боку Росії повідомляє Служба безпеки України, повідомляють Патріоти України.

Спецслужби розсилали електроною поштою підроблені бухгалтерські документи, які були заражені вірусом. Якщо відкрити ці "документи", то на комп'ютер завантажувались програми, через які можна було незаконно втрутитися до судової інформації.

СБУ встановила, що вірусна програма з'єднувалась із серверами, які мають російськь IP-адреси. Фахівці зробили висновок, що таким чином спецслужби намагалися заблокувати роботу судової інформаційної системи України.

Як повідомлялось раніше, з початку війни хакери РФ понад 6 тис. разів атакували Україну. До речі, не тільки Україна підозрює Росію у кібератаках. Зокрема, США звинувачує Росію у втручанні у президентські вибори 2016 року. Натомість, Росія заперечує будь-яку причетність до кібератак.

Королівський дарунок Україні: Як шведські літаючі радари ASC-890 на службі ЗСУ змінять війну проти російських загарбників (відео)

четвер, 30 травень 2024, 3:25

Як вже писали ПУ, Швеція оголосила про новий пакет військової допомоги Україні на 13 млрд шведських крон (близько 1,23 млрд доларів), який стане найбільшим із початку повномасштабного вторгнення РФ. 16-й пакет військової допомоги включає навіть те, чог...

"Только сделали и, бл*дь, в другое место": Окупанти жаліються, що їм на Бєлгородщині дали наказ рити окопи (аудіо)

середа, 29 травень 2024, 23:16

Російські окупанти жаліються, що їх перекидають “з місця на місце” у Бєлгородській області. Там їм доводиться рити окопи, після чого їх посилають “відпрацьовувати” іншу територію. Про це свідчить розмова окупанта з його дружиною, яку перехопило ГУР Мін...