"Гібридні брати" і йому "гібридні": Лондонський суд заарештував майно Фірташа за позовом росіян

Йдеться про активи вартістю понад $ 66 000 000.

Лондонський суд за позовом російського Банку ВТБ заарештував два особняка та інше майно українського олігарха Дмитра Фірташа на загальну суму в 50 млн фунтів (понад $ 66,5 млн), зазначають Патріоти України.

Як зазначається, компанії Фірташа заборгували Банку ВТБ 2,5 млрд руб (більше $ 38 млн). Про це повідомляє російське видання Коммерсант.

Також суд зобов'язав олігарха розкрити всі свої активи, на які може бути звернено стягнення. У разі відмови, Фірташа можуть звинуватити в неповазі і образі правосуддя, що передбачає покарання у вигляді кількох років позбавлення волі.

Відомо, що суд заарештував два елітних особняка в центрі британської столиці - п'ятиповерховий будинок у престижному районі Найтсбрідж, поруч з Гайд-парком, і історичну будівлю, яка раніше була частиною колишньої станції лондонського метро Бромптон-роуд.

Помітно активізувалися: Гуменюк розповіла, чим росіяни компенсують нещодавну втрату авіації

вівторок, 5 березень 2024, 14:44

Російські окупанти намагаються компенсувати нещодавну втрату 13 бортів авіації збільшенням активності дронів. Крім того, літаки, які слугують для скидання КАБів на півдні, також займаються збором інформації, але не так ефективно, як А-50, передають Па...

Спроба уникнути паніки: У Росії приховали статистику соцвиплат, щоб не вирахували їхні втрати у війні

вівторок, 5 березень 2024, 14:30

Російський уряд приховав дані про отримувачів послуг соціальної підтримки у 2022 році, щоб приховати втрати, які російські війська зазнали в перший рік війни в Україні, передають Патріоти України. Джерело: Інститут вивчення війни (ISW). Деталі: Російс...