Гібридний "фронт": США готують "сюрприз" для Китаю і Росії в Африці

Сполучені Штати мають намір протистояти зростаючому економічному і політичному впливу Китаю і Росії в Африці. Про це заявив радник президента США з національної безпеки Джон Болтон, повідомляють Патріоти України.

За його словами, такі великі держави, як Китай і РФ, "свідомо і агресивно" інвестують в регіон, щоб отримати конкурентну перевагу перед США.

Болтон наголосив, що для зміцнення своїх позицій на африканському континенті Китай і Росія застосовують корупційні методи і нехтують верховенством права.

"Китай пропонує хабарі, непрозорі угоди і використовує боргові зобов'язання, щоб тримати держави Африки в полоні бажань і вимог Пекіна. Його інвестиційні підприємства пронизані корупцією", - сказав Болтон.

У свою чергу, за словами представника Вашингтона, Москва продає африканським правителям зброю і енергоресурси в обмін на голоси в ООН, "голоси, які утримують диктаторів при владі, підривають мир і безпеку і суперечать інтересам африканського народу".

Болтон додав, що головним пріоритетом США в Африці буде розвиток економічних зв'язків для створення можливостей для американського бізнесу, а також для захисту незалежності африканських країн і інтересів національної безпеки США.

"На жаль, не сидять без світла постійно": Скабєєва побідкалась, що "не всі українці страждають" (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:43

Російська пропагандистка Ольга Скабєєва цинічно побідкалася, що через дії терористів РФ "не всі українці зараз страждають". Її розлютило те, що в нашій державі більше не вимикають електрику. Про це вона сказала в етері свого пропагандистського шоу, пер...

"Не треба сюди їхати воювати": ЗСУ взяли у полон... Олександра Сергійовича Пушкіна (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:29

Бійці ЗСУ взяли в полон окупанта із Хабаровська, якого звуть Олександр Сергійович Пушкін. Він розповів, що потрапив до штрафбату армії РФ через відмову виконувати накази свого командира, відвоював там два дні і опинився у руках українських військових. ...