Гібридний "фронт": США готують "сюрприз" для Китаю і Росії в Африці

Сполучені Штати мають намір протистояти зростаючому економічному і політичному впливу Китаю і Росії в Африці. Про це заявив радник президента США з національної безпеки Джон Болтон, повідомляють Патріоти України.

За його словами, такі великі держави, як Китай і РФ, "свідомо і агресивно" інвестують в регіон, щоб отримати конкурентну перевагу перед США.

Болтон наголосив, що для зміцнення своїх позицій на африканському континенті Китай і Росія застосовують корупційні методи і нехтують верховенством права.

"Китай пропонує хабарі, непрозорі угоди і використовує боргові зобов'язання, щоб тримати держави Африки в полоні бажань і вимог Пекіна. Його інвестиційні підприємства пронизані корупцією", - сказав Болтон.

У свою чергу, за словами представника Вашингтона, Москва продає африканським правителям зброю і енергоресурси в обмін на голоси в ООН, "голоси, які утримують диктаторів при владі, підривають мир і безпеку і суперечать інтересам африканського народу".

Болтон додав, що головним пріоритетом США в Африці буде розвиток економічних зв'язків для створення можливостей для американського бізнесу, а також для захисту незалежності африканських країн і інтересів національної безпеки США.

"Мав приємність побачити мого друга Олексія Резнікова": Міністр оборони Британії таємно відвідав Київ

четвер, 29 вересень 2022, 23:53

Міністр оборони Великої Британії цього тижня таємно відвідував Київ, де зокрема зустрічався з українським колегою Олексієм Резніковим. Про це Бен Воллес 29 вересня написав у Twitter, передають Патріоти України. "Цього тижня мав приємність відвідати сво...

Вибухи на "Північних потоках": Путін поскаржився Ердогану на "міжнародний тероризм"

четвер, 29 вересень 2022, 23:43

Президент Росії уперше прокоментував інциденти на газопроводах "Північний потік". Про це повідомляє російське пропагандистське агентство ТАСС, передають Патріоти України. Путін висловився про вибухи на газогонах під час розмови з президентом Туреччини ...