
Російські окупаційні війська 24 рази вдавалися до прицільного вогню по українських позиціях на Донбасі, однак підрозділи ООС вели активну оборону і давали адекватну відповідь супротивнику, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-центр ООС.
У результаті активних бойових дій одного нашого захисника поранили. На луганському напрямку найнарячіше було в районі населеного пункту Кримське. Там ворог застосовував по наших позиціях 120-мм міномети, гранатомети і стрілецьку зброю. Також ворожа активність спостерігалася біля населених пунктів Луганське і Золоте.
На донецькому напрямку противник застосував проти захисників Авдіївки і Крутої Балки 82-мм міномети, гранатомети і стрілецьку зброю. Під прицільним вогнем знаходилися також захисники Мар'їнки, Кам'янки та Верхньоторецька.

На маріупольському напрямі російські найманці застосовували гранатомети різних типів, великокаліберні кулемети і стрілецьку зброю. Противник обстрілював наші позиції в районі населених пунктів Лебединський, Гнутове, Широкине, Павлопіль і Старогнатівка.
У Росії навесні 2026 року потік охочих підписати контракт із Міноборони скоротився приблизно на третину порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це йдеться у матеріалі «Верстки», передають Патріоти України. За даними видання, у квітні 2026 р...
Державна служба з етнополітики та свободи совісті 24 червня розпочне вивчення можливих зв’язків Почаївської Свято-Успенської лаври з іноземною релігійною організацією, діяльність якої заборонена в Україні, передають Патріоти України з посиланням на сай...