"Гномик" обгидився? "Медведєв... повний нікчема. Він мені повідомив про плани війни на дискотеці у Назарбаєва. І потім утік у туалет", - Саакашвілі

Дмитро Медведєв під час війни Росії і Грузії обіймав посаду президента РФ.

Екс-президент РФ, нинішній глава уряду Росії Дмитро Медведєв у 2008 році повідомив про плани почати війну з Грузією в Астані "на дискотеці" у президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва. Про це в інтерв'ю радіостанції "Эхо Москвы" повідомив екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі, зазначають Патріоти України.

"Медведєв... ну, це, звичайно, насправді повний нікчема. Тому що я намагався з ним зв'язатись телефоном. І спочатку я за ним бігав в Астані. І він мені повідомив про плани війни десь там на дискотеці у Назарбаєва. І потім утік у туалет, щоб я не продовжив розмови. Ось уся історія з Медведєвим", – сказав він.

Екс-президент Грузії назвав Медведєва "нулем". "Я думав, що я спілкуюся з президентом Росії, а виявилося, що я спілкуюся з людиною, яка взагалі ніяка... Він сам мені сказав: "Ти знаєш, не я ухвалюю рішення, а там, у Москві, інші закони жанру", – це його фраза.

І, до речі, він не заперечує, що ця розмова була", – зазначив Саакашвілі. За даними "Ленты.Ру", зустріч Саакашвілі і Медведєва в Астані відбулася 6 липня 2008 року. 8–12 серпня 2008 року між Росією і Грузією відбувся збройний конфлікт.

Російські війська спільно з південноосетинськими формуваннями витіснили грузинські війська з Південної Осетії, яка офіційно є частиною Грузії, тимчасово зайнявши низку прилеглих до конфліктної зони районів Грузії. Згодом РФ визнала незалежність Південної Осетії та Абхазії.

"Это не ПАСЕ ставила ультиматумы Москве, а Москва - ПАСЕ": Портников про велику поразку Заходу

вівторок, 25 червень 2019, 15:43

"Решение Парламентской ассамблеи Совета Европы о возвращении российской делегации к полноправной работе в ПАСЕ без выполнения ею каких-либо условий, поставленных ранее этой организацией, - не просто успех кремлевской дипломатии. Это демонстрация неспос...

Хіти тижня. "Мы - не один народ!", "До свидания, наш ласковый Миша": Мінськ слідом за Тбілісі повстав проти Путіна (фото, відео)

вівторок, 25 червень 2019, 15:30

У Мінську 21 червня активісти влаштували протест проти об'єднання з Росією у "Союзну державу". У мережі з'явилися фото і відео. На акцію вийшли близько 15 осіб. Вони пробралися в фан-зону Європейських ігор, повідомляють Патріоти України. . Протестуючі...