"Гномик" обгидився? "Медведєв... повний нікчема. Він мені повідомив про плани війни на дискотеці у Назарбаєва. І потім утік у туалет", - Саакашвілі

Дмитро Медведєв під час війни Росії і Грузії обіймав посаду президента РФ.

Екс-президент РФ, нинішній глава уряду Росії Дмитро Медведєв у 2008 році повідомив про плани почати війну з Грузією в Астані "на дискотеці" у президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва. Про це в інтерв'ю радіостанції "Эхо Москвы" повідомив екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі, зазначають Патріоти України.

"Медведєв... ну, це, звичайно, насправді повний нікчема. Тому що я намагався з ним зв'язатись телефоном. І спочатку я за ним бігав в Астані. І він мені повідомив про плани війни десь там на дискотеці у Назарбаєва. І потім утік у туалет, щоб я не продовжив розмови. Ось уся історія з Медведєвим", – сказав він.

Екс-президент Грузії назвав Медведєва "нулем". "Я думав, що я спілкуюся з президентом Росії, а виявилося, що я спілкуюся з людиною, яка взагалі ніяка... Він сам мені сказав: "Ти знаєш, не я ухвалюю рішення, а там, у Москві, інші закони жанру", – це його фраза.

І, до речі, він не заперечує, що ця розмова була", – зазначив Саакашвілі. За даними "Ленты.Ру", зустріч Саакашвілі і Медведєва в Астані відбулася 6 липня 2008 року. 8–12 серпня 2008 року між Росією і Грузією відбувся збройний конфлікт.

Російські війська спільно з південноосетинськими формуваннями витіснили грузинські війська з Південної Осетії, яка офіційно є частиною Грузії, тимчасово зайнявши низку прилеглих до конфліктної зони районів Грузії. Згодом РФ визнала незалежність Південної Осетії та Абхазії.

Хіти тижня. Інтригу розкрито: У Зеленського озвучили всі питання всеукраїнського опитування в день виборів

середа, 21 жовтень 2020, 3:00

Після того, як у четвер, 15 жовтня, президент України Володимир Зеленський озвучив друге питання Всеукраїнського опитування, який пройде під час місцевих виборів 25 жовтня, в Офісі президента оголосили весь список питань, передають Патріоти України. Р...

Хіти тижня. Зроблено в Україні: На сьогодні є близько десяти експортних контрактів на постачання високоточного озброєння виробництва ДККБ "Луч"

середа, 21 жовтень 2020, 2:00

Українське високоточне озброєння, за даними спецекспортеру, користується досить великою популярністю серед країн-імпортерів. Українське високоточне озброєння, за даними спецекспортеру, користується досить великою популярністю серед країн-імпортерів. Зо...