"Гномик" обгидився? "Медведєв... повний нікчема. Він мені повідомив про плани війни на дискотеці у Назарбаєва. І потім утік у туалет", - Саакашвілі

Дмитро Медведєв під час війни Росії і Грузії обіймав посаду президента РФ.

Екс-президент РФ, нинішній глава уряду Росії Дмитро Медведєв у 2008 році повідомив про плани почати війну з Грузією в Астані "на дискотеці" у президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва. Про це в інтерв'ю радіостанції "Эхо Москвы" повідомив екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі, зазначають Патріоти України.

"Медведєв... ну, це, звичайно, насправді повний нікчема. Тому що я намагався з ним зв'язатись телефоном. І спочатку я за ним бігав в Астані. І він мені повідомив про плани війни десь там на дискотеці у Назарбаєва. І потім утік у туалет, щоб я не продовжив розмови. Ось уся історія з Медведєвим", – сказав він.

Екс-президент Грузії назвав Медведєва "нулем". "Я думав, що я спілкуюся з президентом Росії, а виявилося, що я спілкуюся з людиною, яка взагалі ніяка... Він сам мені сказав: "Ти знаєш, не я ухвалюю рішення, а там, у Москві, інші закони жанру", – це його фраза.

І, до речі, він не заперечує, що ця розмова була", – зазначив Саакашвілі. За даними "Ленты.Ру", зустріч Саакашвілі і Медведєва в Астані відбулася 6 липня 2008 року. 8–12 серпня 2008 року між Росією і Грузією відбувся збройний конфлікт.

Російські війська спільно з південноосетинськими формуваннями витіснили грузинські війська з Південної Осетії, яка офіційно є частиною Грузії, тимчасово зайнявши низку прилеглих до конфліктної зони районів Грузії. Згодом РФ визнала незалежність Південної Осетії та Абхазії.

Хіти тижня. У Вінниці охоронці московських попів напали на журналістів біля храму (фото, відео)

середа, 16 січень 2019, 5:00

У Вінниці журналісти приїхали до храму, щоб висвітлювати анонсоване зібрання трьох митрополитів УПЦ МП Іонафана, Варсонофія і Агапіта, проте на них напала охорона. Журналісти вже написали заяву в поліцію.

Хіти тижня. На Одещині готується "масова втеча" парафій РПЦ до ПЦУ (фото)

середа, 16 січень 2019, 0:10

На Одещині чотири храми, що належать до Московського патріархату, готуються перейти в Православну церкву України, а храми Київського патріархату вже на стадії перереєстрації у новій церкві. Напередодні Різдва сталася значуща подія для православних укра...