Головна пані-люстратор України прокоментувала офшорний скандал навколо своєї особи

Бізнесмени боялися, що режим Януковича відбере їх бізнес, і виводили капітал з країни. Але колишнього режиму немає вже два роки - а офшори процвітають. Господа, брехня - від лукавого.

Глава департаменту Міністерства юстиції з питань люстрації Тетяна Козаченко. Фото: ukrinform.ru

Начальник люстраційного департаменту Міністерства юстиції Тетяна Козаченко заявила, що ніколи не володіла офшорними компаніями, повідомляють Патріоти України з посиланям на сайт Нескучные новости.

"Я ніколи не мала офшорні компанії. Колись займалася юридичною практикою, була представником певних компаній. Маючи право укладати договори, надавала супровід компаніям. Їх були навіть не десятки, а сотні українських та десятки міжнародних у різних юрисдикціях: в Англії, Нідерландах, Панамі, Багамах... Ці компанії оформлялися, як правило, на бенефіціаріїв, тому що люди боялися, що колишній президент України Віктор Янукович або хтось інший просто відберуть бізнес. Я тільки представляла їхні інтереси".

Вона запевнила, що, коли почала свою роботу на державній службі, повністю припинила юридичну практику: "Дивує, що мене зараз звинувачують у тому, що я займалася юридичною практикою. Я мала право й укладала договори, представляла інтереси компаній - суб'єктів міжнародного права. Я не тримаюся за свою посаду і готова до перевірки".

Нагадаємо, начальник люстраційного департаменту Міністерства юстиції Тетяна Козаченко «засвітилася» в офшорному скандалі, пов'язаному з розсекреченням "панамських документів", зокрема вона є посередником компанії Drinks Inс (Багами).

Хіти тижня. Білоруси відчули власну силу: У Борисові протестуючі змусили силовиків Лукашенка тікати (відео)

середа, 12 серпень 2020, 12:00

По різних містах країни другий вечір поспіль триває протистояння. У 140-тисячному райцентрі Мінської області мітінгарі змогли зайняти центр міста і прогнати загони міліції, повідомляють Патріоти України з посиланням на телеграм-канал nexta_live.

Серйозний удар по режиму: Євросоюз відмовився визнати перемогу Лукашенка на виборах

середа, 12 серпень 2020, 10:24

В ЄС заявили, що вибори президента Білорусі не були вільними та справедливими, а щодо відповідальних за поліцейське насильство на протестах можуть ввести санкції. Про це йдеться в поширеній у вівторок заяві верховного представника Європейського Союзу і...