Головний ставленик "чекістів" у регіоні? В Одесі обшуки на фірмах росіянина, підозрюваного в організації терактів та масових заворушень в Україні

Спецслужби Росії активно залучають свої мафіозні афельовані підрозділи для підривої роботи в Україні

ДП «МТП «Южний»

Служба безпеки України проводить обшуки в одеських офісах компаній, пов'язаних з російським кримінальним авторитетом Андрієм Марісовим, який підозрюється в організації терактів і масових заворушень в Україні. Це випливає з рішення Шевченківського районного суду Києва від 23 січня 2019 року, зазначають Патріоти України.

З матеріалів кримінального провадження витікає, що, починаючи з 2014 року по теперішній час, громадянин Російської Федерації Маріс Андрій Борисович, отримавши завдання від спецслужб РФ вчиняє дії, спрямовані на фінансування дій невстановлених осіб з метою здійснення масових заворушень на території Одеської та інших областей України , посягання на її територіальну цілісність і здійснення терористичних актів.

Згідно з рішенням суду, мета обшуку - знайти документи про операції підконтрольних Марісову фірм, а саме: ТОВ «Екофлот», ТОВ «Сі Вінд», ТОВ «Навір Сервіс», ТОВ «Вів Шиппінг», ТОВ «Марін Порт Сервіс Південний», ТОВ «Укрфлот-Сервіс» і ТОВ «Таг Сервіс».

У документі вказується, що за допомогою зазначених фірм і їх засновників, а також, заручившись підтримкою посадових осіб і Держслужби морського та річкового транспорту України, фігурант розслідування «організовує укладання фінансово-господарських договорів, в тому числі з оренди державних плавзасобів, що дозволяє Марісову отримувати значні доходи від виконання зазначених договорів і в подальшому використовувати їх у власних протиправних діях».

Як повідомлялося, Андрій Маріс був заарештований в 2002 році під час операції «Павутина», яку італійська поліція проводила проти російської мафії. Офіційно Марісову заборонений в'їзд в Україну, тим не менш, він веде бізнес в Одеському морському торговому порту (ОПТМ). Сфери діяльності підконтрольних Марісову компаній - лоцманські і буксирні послуги. Наразі його фірми намагаються почати операції вДП «МТП «Южний», найбільшому морському порту України.

Хіти тижня. "Будні слуг": Кошкіна розповіла, через що посварились Герос з Єрмаком

середа, 8 квітень 2020, 2:00

За заявою глави Офісу президента, Гео Лерос спробував "просунути" призначення одного з чиновників, який раніше працював у Київській міській адміністрації, в одне з міністерств. Конфлікт між народним депутатом від "Слуги народу" Гео Леросом і нинішнім г...

Хіти тижня. Помста за кібератаки: США прийняли важливе рішення щодо покарання Росії

середа, 8 квітень 2020, 0:35

У понеділок, 30 березня, президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп продовжив на рік дію санкцій проти Росії через кібератаки проти США. Відповідну заяву опублікували на сайті Адміністрації глави держави, передають Патріоти України. Таким чином ...