Горе скреп: Митрополит Епіфаній розповів, що буде із храмами Московського патріархату в Україні

Жодних захоплень храмів Московського патріархату з боку Православної церкви України не буде. Прийматимуть парафії, які вирішать приєднатися до новоствореної церкви. Про заявив предстоятель Православної церкви України митрополит Київський і всієї України Епіфаній в ефірі "Свободи слова" на ICTV, повідомляють Патріоти України.

Митрополит наголосив, що жодного примусу до парафій Московського патріархату здійснювати не будуть. "Ніяких захоплень храмів Московського патріархату з боку єдиної церкви не буде. Ті парафії, які добровільно захочуть стати частиною єдиної української православної церкви, вони мають бути прийняті. Але без насильства, без якихось дій, які будуть провокувати в суспільстві нестабільність", – сказав він.

При цьому Епіфаній наголосив, що все має відбуватися мирно. За його словами, основою такого переходу має стати «любов і повага». "Ми знаємо, що є багато таких парафій. І, напевно, навіть в кожній парафії є частина прихожан, які готові вже переходити, але, на жаль, немає того механізму досконалого, який би дозволив робити це правильно", – ззаначив митрополит.

"За "Байрактари" для України": Росіяни зраділи обвалам будинків у Туреччині, внаслідок яких загинули люди

понеділок, 6 лютий 2023, 10:30

Жителі Росії бурхливо відреагували на моторошний землетрус у Туреччині 6 лютого. Вони здебільшого пораділи загибелі сотень людей і навіть приплели до природної катастрофи війну РФ проти України, передають Патріоти України. Так, росіяни заявляли, що це...

Путін прорахувався: Запасів газу в ЄС вистачить ще на 155 зимових днів

понеділок, 6 лютий 2023, 10:28

Російські плани "заморозити" Європу взимку 2022-23 рр. не втілилися в життя. ЄС вдалося накопичити значні запаси газу та проходити сезон без імпорту російського палива. Країнам Європи вистачило б газу ще на 5 місяців холодів, передають Патріоти Україн...