Готується до великої війни: З'явилися тривожні дані про новий план Москви

Росія посилює свою присутність на європейському континенті.

Ілюстрація: rusflagcity.ru

Росія готується до війни із західними сусідами, про що свідчить мілітаризація європейської частини континенту. Про це йдеться в блозі дипломата Олександра Хари, опублікованому на "Обозревателе", повідомляють Патріоти України.

"Російські ЗМІ повідомили, що США вирішили вивчити інфраструктуру п'яти країн Європи: Білорусі, України, Молдови, Фінляндії і Польщі на предмет готовності промисловості до умов воєнного часу і надзвичайних ситуацій. У РФ переконані, що подібний збір даних є одним з етапів підготовки до початку бойових дій. Я б не покладався на російські джерела. Російську інформацію слід розглядати виключно як елемент пропаганди і ведення війни проти України і проти західного світу", - зазначив він.

Дипломат додав, що Росія посилює свою присутність на європейському континенті, а не Європа чи США. До мілітаризації відносяться також території Грузії, України і всі країни чорноморського регіону.

"Американці присутні в деяких країнах Балтії, але це присутність зумовлена і окупацією частини наших територій і агресивною політикою. А за великим рахунком це присутність є символічною, оскільки зазвичай одним батальйоном не можна протидіяти тим засобам і силам, які є в Російській Федерації, які розгорнуті в бік Балтійських країн", - підкреслив Хара.

На його думку, це скоріше попередження про те, що напад на одну з європейських країн-членів НАТО буде вважатися наступом на США. Це завершиться реакцією, яка передбачена п'ятьма статтями Вашингтонського договору.

Розстрілювали в голову і зі спини: В ООН розкрили страшну правду про злочини російських військових під Іловайськом

середа, 22 травень 2019, 0:20

До полонених українців застосовували тортури, найпоширенішими з яких були побиття, в тому числі з елементами сексуального насильства, імітація страти і інші погрози фізичного насильства. Частину українських захисників вбили в 2014 році під Іловайськом ...

Хіти тижня. Зеленського підписав свій перший указ

вівторок, 21 травень 2019, 23:55

Чи сприйме армія новообраного президента, як дійсного, а не формального лідера? Президент Володимир Зеленський підписав свій перший указ про прийняття повноважень Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України. Відповідний указ оприлюднено на сайті...