Готується до великої війни: З'явилися тривожні дані про новий план Москви

Росія посилює свою присутність на європейському континенті.

Ілюстрація: rusflagcity.ru

Росія готується до війни із західними сусідами, про що свідчить мілітаризація європейської частини континенту. Про це йдеться в блозі дипломата Олександра Хари, опублікованому на "Обозревателе", повідомляють Патріоти України.

"Російські ЗМІ повідомили, що США вирішили вивчити інфраструктуру п'яти країн Європи: Білорусі, України, Молдови, Фінляндії і Польщі на предмет готовності промисловості до умов воєнного часу і надзвичайних ситуацій. У РФ переконані, що подібний збір даних є одним з етапів підготовки до початку бойових дій. Я б не покладався на російські джерела. Російську інформацію слід розглядати виключно як елемент пропаганди і ведення війни проти України і проти західного світу", - зазначив він.

Дипломат додав, що Росія посилює свою присутність на європейському континенті, а не Європа чи США. До мілітаризації відносяться також території Грузії, України і всі країни чорноморського регіону.

"Американці присутні в деяких країнах Балтії, але це присутність зумовлена і окупацією частини наших територій і агресивною політикою. А за великим рахунком це присутність є символічною, оскільки зазвичай одним батальйоном не можна протидіяти тим засобам і силам, які є в Російській Федерації, які розгорнуті в бік Балтійських країн", - підкреслив Хара.

На його думку, це скоріше попередження про те, що напад на одну з європейських країн-членів НАТО буде вважатися наступом на США. Це завершиться реакцією, яка передбачена п'ятьма статтями Вашингтонського договору.

Кулеметник був не один: РосЗМІ випадково видали додаткові подробиці "страйку" ЗСУ по позиції окупантів

п’ятниця, 22 березень 2019, 0:20

Пропагандисти Кремля, описуючи "жорстоку підступність бандерівців", уточнили розміри втрат найманців. Російські ЗМІ підтвердили загибель більш ніж одного бойовика внаслідок нещодавнього удару сил ООС по позиціях противника на Донбасі. Про це в Facebook...

Хіти тижня. Атакувати Україну: Військовий експерт розповів, що Росія задумала в Азовському морі (відео)

п’ятниця, 22 березень 2019, 0:10

Додаткові військові кораблі РФ в Азовському морі, які напередодні приступили до патрулювання, створюють значні перепони для дій українських військових. Їх призначення - атакувати Україну. Таку думку в ефірі ObozTV озвучив військовий експерт Антон Міхне...