Грем Філліпс давно напрошувався: Кремлівського пропагандиста з Russia Today можуть покарати за терор на Донбасі

Україна подала відповідний запит до влади Великобританії
Україна закликала правоохоронні органи Великої Британії покарати затриманого російського пропагандиста Грема Філіпса за терор на Донбасі,
зазначають Патріоти України.

7 серпня за провокацію на території посольства Грузії у Лондоні затримали британського "журналіста", співробітника пропагандистських телеканалів Russia Today та "Звезда".

Пропагандист відкрито співпрацював з ватажками проросійських найманців на Донбасі й неодноразово їздив на окуповані частини сходу України.

В офіційному зверненні Києва, закликали розслідувати не лише провокацію Філіпса на території посольства Грузії, але і його терористичну діяльність в Україні.

"Ми засуджуємо жорстоку, аморальну атаку пропагандиста Росії на посольство Грузії. Ми сподіваємося, що поліція Великої Британії проведе розслідування цього нападу, а також його терористичної діяльності на сході України, ґрунтуючись на матеріалах, які ми надіслали Міністерству закордонних справ", – йдеться у заяві посольства України, яка опублікована у Twitter.

Тривали більше години: Переговори Зеленського та Путіна завершилися

понеділок, 9 грудень 2019, 22:25

Зустріч тет-а-тет тривала приблизно 1 годину 20 хвилин. Нині лідери «нормандської четвірки» вечеряють. Трохи пізніше запланована спільна прес-конференція учасників саміту в Парижі за результатами спільних перемовин.

"Чуть не убило": Перелякані найманці "ДНР" поскаржилися на "моторошний" бій у ніч із 8 на 9 грудня (відео)

понеділок, 9 грудень 2019, 22:15

Снаряд БМП влучив в укріплення підрозділу "ДНР" і порубав осколками "військових". «На видео видно как снаряд от БМП залетает в окоп к офицеру НВФ и едва не убивает его осколками. Он чудом остался жив, двое его боевых товарищей получили тяжелые ранения».