Грошей не вистачає: Українські нардепи поскаржилися на життя і розповіли, чому їм потрібні пільги (відео)

За словами народних обранців, BMW за 60 тисяч доларів - не така вже й дорога покупка, щоб відмовлятися від пільг.

Ілюстрація: rbc.ua

Українські нардепи масово користуються грошима з бюджету, оплачуючи таким чином поїздки і житло. За їхніми словами, у них просто не вистачає коштів, повідомляють Патріоти України з посиланням на ТСН.

"Це перераховує Верховна Рада державному підприємству готель "Київ" за наше розташування там. Так, можна відмовитися і жити на вокзалі в Києві", - пояснив нардеп від "Батьківщини" Максим Бурбак. Він підкреслив, що має житло в Чернівцях, але не в столиці, тому вже два скликання політик живе в готелі.

Народний обранець з Радикальної партії Дмитро Лінько також послався на те, що не має власного житла в Києві, тому поки знімає квартиру.

"У Голосіївському районі Києва", - уточнив він, але не став пояснювати, чому б не орендувати житло дешевше. За всією інформацією щодо власного фінансового стану та засобів нардеп порадив звертатися до його декларації.

"Тому що мені не вистачає коштів", - пояснив користування пільгою нардеп від РПУ Ігор Мосійчук. За його словами, він орендує житло разом з дружиною. Нагадування журналіста про задекларовані депутатом 100 тисячах доларів той сприйняв нервово: "А знаєте, скільки я витратив на лікування?".

Він запевнив, що не лікувався в безкоштовній "Феофанії". "Четверта операція. До побачення", - сказав він і пішов. Нардеп від "Самопомочі" Олексій Скрипник також пояснив, що причиною є його доходи, оскільки він "не має мільйонів на своїх рахунках".

На зауваження про те, що на BMW у нього є, нардеп відповів: "BMW коштувало 60 тисяч доларів. Це не є щось таке неймовірне, що можна собі не купити".

Влаштували пекло для слуг пекла: У Воронежі ракетним ударом уражено завод, що виробляє деталі для "Панцирів", "Іскандерів" та X-101 (фото, відео)

понеділок, 22 червень 2026, 13:24

У понеділок, 22 червня, у російському Воронежі внаслідок ракетного удару було уражено Воронезький завод напівпровідників, повідомляють моніторингові канали. На кадрах, знятих місцевими жителями, видно, як на території заводу сталася масштабна пожежа та...

Тепер може діяти як наземний роботизований комплекс: Відділ інновацій полку "Скеля" обладнав бронеавтомобіль «Новатор» опцією дистанційного керування (відео)

понеділок, 22 червень 2026, 13:10

Інженери 425-го окремого штурмового полку «Скеля» переобладнали бронеавтомобіль «Новатор», додавши опцію дистанційного керування для використання як наземний роботизований комплекс. Відео випробувань опублікували на YouTube-сторінці 425-го полку, перед...