Грузинська прокуратура офіційно відправила запит Україні щодо екстрадиції Саакашвілі

Міністр юстиції Грузії заявляла про готовність вимагати екстрадиції Саакашвілі з будь-якої країни, яку після позбавлення українського громадянства екс-президент вибере як місце перебування.

Міхеїл Саакашвілі. Фото:https://www.unian.net/

Головна прокуратура Грузії направила до правоохоронних органів декількох країн, зокрема України, запит про екстрадицію екс-президента країни Міхеїла Саакашвілі. Про це в п'ятницю, посилаючись на письмову відповідь наглядового відомства, повідомив грузинський телеканал Імеді, передають Патріоти України.

"Щодо питання Міхеїла Саакашвілі Головна прокуратура веде переговори з компетентними органами різних країн, йдуть усі необхідні відповідні правові процедури", - йдеться в повідомленні. У листі наголошується, що грузинська прокуратура направила українській стороні запит про екстрадицію Саакашвілі, а також зазначено, що "Головна прокуратура Грузії активно співпрацює з Генеральною прокуратурою України".

Міністр юстиції Грузії Тея Цулукіані 31 липня заявляла про готовність вимагати екстрадиції Саакашвілі з будь-якої країни, яку після позбавлення українського громадянства екс-президент вибере як місце перебування.

"Якщо це буде Україна, то у нас правові процедури завершені і всі докази, які у нас були ще в 2014-2015 роках, вже передані українській стороні. Що стосується інших країн, наприклад, США, то в разі, якщо колишній президент там вирішить залишитися, нам знадобляться правові консультації з цими країнами, включаючи переговори й угоду про видачу", - пояснила міністр.

Ядерні погрози Росії та нові "жести доброї волі": Експерт пояснив, до чого готується Кремль

четвер, 30 березень 2023, 9:30

Військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко вважає, що Кремль починає ядерний шантаж напередодні нових "жестів доброї волі". Про це він сказав в етері телеканалу FREEДОМ, передають Патріоти України. Коваленко пригада...

"Це буде суїцидальний крок": Розвідка не виключає можливості повторного нападу Путіна на Київ

четвер, 30 березень 2023, 9:28

У воєнній розвідці не виключають, що армія Путіна може спробувати знову піти на Київ, але цей сценарій на зараз неможливий. Про це розповів речник ГУР Андрій Юсов в інтерв'ю для Gazeta, передають Патріоти України. "Кордон зміцнений. Система протиповітр...