Грузинська прокуратура офіційно відправила запит Україні щодо екстрадиції Саакашвілі

Міністр юстиції Грузії заявляла про готовність вимагати екстрадиції Саакашвілі з будь-якої країни, яку після позбавлення українського громадянства екс-президент вибере як місце перебування.

Міхеїл Саакашвілі. Фото:https://www.unian.net/

Головна прокуратура Грузії направила до правоохоронних органів декількох країн, зокрема України, запит про екстрадицію екс-президента країни Міхеїла Саакашвілі. Про це в п'ятницю, посилаючись на письмову відповідь наглядового відомства, повідомив грузинський телеканал Імеді, передають Патріоти України.

"Щодо питання Міхеїла Саакашвілі Головна прокуратура веде переговори з компетентними органами різних країн, йдуть усі необхідні відповідні правові процедури", - йдеться в повідомленні. У листі наголошується, що грузинська прокуратура направила українській стороні запит про екстрадицію Саакашвілі, а також зазначено, що "Головна прокуратура Грузії активно співпрацює з Генеральною прокуратурою України".

Міністр юстиції Грузії Тея Цулукіані 31 липня заявляла про готовність вимагати екстрадиції Саакашвілі з будь-якої країни, яку після позбавлення українського громадянства екс-президент вибере як місце перебування.

"Якщо це буде Україна, то у нас правові процедури завершені і всі докази, які у нас були ще в 2014-2015 роках, вже передані українській стороні. Що стосується інших країн, наприклад, США, то в разі, якщо колишній президент там вирішить залишитися, нам знадобляться правові консультації з цими країнами, включаючи переговори й угоду про видачу", - пояснила міністр.

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 3 жовтня

вівторок, 3 жовтень 2023, 8:47

Українці продовжують успішно утилізувати артилерію ворога, котрий тиждень поспіль тримаючи планку у 30-40 одиниць. Таким чином зменшуючи шанси окупантів на успішну оборону і наступальні дії. У вересні був оновлений місячний рекорд - 947 знищених стволів

Якщо ЗСУ не вийдуть до Азовського моря, війна буде довгою, - ізраїльський експерт

вівторок, 3 жовтень 2023, 8:38

Якщо ЗСУ під час контрнаступу не зможуть вийти до Азовського моря і розірвати сухопутний коридор РФ до Криму, на Україну може чекати довга війна на виснаження. Таку думку висловив ізраїльський військовий експерт Давид Гендельман, передають Патріоти Ук...