Грузинські прикордонники затримали в аеропорту Тбілісі відомого українського режисера

Прикордонники ледь не зірвали Сергію Лозниці запланований у Грузії показ фільму.

Сергій Лозниця. Фото: radiotavisupleba.ge.

Прикордонники Грузії влаштували серію допитів українському режисеру Сергію Лозниці. Його тривалий час протримали у спецкімнаті Мжнародного аеропорту Тбілісі. Про це пише "Грузия онлайн", передають Патріоти України.

Так, прикордонники ледь не зірвали Лозниці запланований у Грузії показ фільму: "Донбас" мають презентувати в рамках 19 кінофестивалю Тбілісі. "У кімнаті аеропорту імені Шота Руставелі Лозниці навіть не сказали, хто були незнайомці, які не давали відомому кінорежисерові право в'їхати в країну. Сергій Лозниця одному з них порадив погуглити його прізвище", – інформують у виданні.

Після цього режисера невдовзі все ж відпустили. Водночас грузинські ЗМІ повідомляють, що дещо раніше ще одного українського режисера прикордонники протримали в спецкімнаті аеропорту три години. Зазначимо, що такі заходи можуть бути зумовлені арештом 6 українців у грузинській столиці. Їх звинуватили в груповому незаконному придбанні та зберіганні вогнепальної зброї і вибухових речовин.

"Мав приємність побачити мого друга Олексія Резнікова": Міністр оборони Британії таємно відвідав Київ

четвер, 29 вересень 2022, 23:53

Міністр оборони Великої Британії цього тижня таємно відвідував Київ, де зокрема зустрічався з українським колегою Олексієм Резніковим. Про це Бен Воллес 29 вересня написав у Twitter, передають Патріоти України. "Цього тижня мав приємність відвідати сво...

Вибухи на "Північних потоках": Путін поскаржився Ердогану на "міжнародний тероризм"

четвер, 29 вересень 2022, 23:43

Президент Росії уперше прокоментував інциденти на газопроводах "Північний потік". Про це повідомляє російське пропагандистське агентство ТАСС, передають Патріоти України. Путін висловився про вибухи на газогонах під час розмови з президентом Туреччини ...