
НАТО цього року значно активізує свою військову присутність у Чорному морі. Про це заявив міністр оборони України Степан Полторак за підсумками зустрічі з міністрами оборони країн НАТО у Брюсселі, повідомляють Патріоти України.
"Майже щомісяця до українських портів будуть заходити як постійні угрупування кораблів НАТО, так і ключових союзників, щоб проводити спільні навчання з ВМС для посилення їхніх спроможностей", - зазначив міністр.
За словами Полторака, союзники високо оцінили прогрес у виконанні Україною нового закону про нацбезпеку. "Зустріч пройшла дуже конструктивно. Всі союзники вітають євроатлантичні прагнення України, які були закріплені в змінах до Конституції України", - сказав він.
Міністр наголосив, що в Альянсі відзначають необхідність підвищення співпраці з Україною. "Учасники саміту наполягають на відновленні роботи офіційної Комісії Україна - НАТО. Це дозволить суттєво наростити масштаб діалогу між НАТО та Україною", - сказав він. Особлива увага партнерів буде спрямована на допомогу Військово-морським силам та повітряним силам України, додав він.
У Міністерстві закордонних справ України не бачать причин говорити про "роз’єднання" України й Молдови у процесі вступу до ЄС після останніх заяв президентки Єврокомісії. Такий коментар в МЗС надали журналістам, передають Патріоти України. В МЗС зазнач...
За спостереженнями доктора історичних наук та професора Українського католицького університету Ярослава Грицака, президент РФ Володимир Путін став параноїдальним. Та чи означає це, що росіяни цим скористаються і зможуть влаштувати революцію? Більше про...