І хай скрепи казяться: Щомісяця до українських портів заходитимуть кораблі НАТО, - Полторак

НАТО цього року значно активізує свою військову присутність у Чорному морі. Про це заявив міністр оборони України Степан Полторак за підсумками зустрічі з міністрами оборони країн НАТО у Брюсселі, повідомляють Патріоти України.

"Майже щомісяця до українських портів будуть заходити як постійні угрупування кораблів НАТО, так і ключових союзників, щоб проводити спільні навчання з ВМС для посилення їхніх спроможностей", - зазначив міністр.

За словами Полторака, союзники високо оцінили прогрес у виконанні Україною нового закону про нацбезпеку. "Зустріч пройшла дуже конструктивно. Всі союзники вітають євроатлантичні прагнення України, які були закріплені в змінах до Конституції України", - сказав він.

Міністр наголосив, що в Альянсі відзначають необхідність підвищення співпраці з Україною. "Учасники саміту наполягають на відновленні роботи офіційної Комісії Україна - НАТО. Це дозволить суттєво наростити масштаб діалогу між НАТО та Україною", - сказав він. Особлива увага партнерів буде спрямована на допомогу Військово-морським силам та повітряним силам України, додав він.

"Намагаються лізти": У ЗСУ розповіли про плани армії РФ щодо Куп'янська

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:36

Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 26 червня

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:09

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали: