
НАТО цього року значно активізує свою військову присутність у Чорному морі. Про це заявив міністр оборони України Степан Полторак за підсумками зустрічі з міністрами оборони країн НАТО у Брюсселі, повідомляють Патріоти України.
"Майже щомісяця до українських портів будуть заходити як постійні угрупування кораблів НАТО, так і ключових союзників, щоб проводити спільні навчання з ВМС для посилення їхніх спроможностей", - зазначив міністр.
За словами Полторака, союзники високо оцінили прогрес у виконанні Україною нового закону про нацбезпеку. "Зустріч пройшла дуже конструктивно. Всі союзники вітають євроатлантичні прагнення України, які були закріплені в змінах до Конституції України", - сказав він.
Міністр наголосив, що в Альянсі відзначають необхідність підвищення співпраці з Україною. "Учасники саміту наполягають на відновленні роботи офіційної Комісії Україна - НАТО. Це дозволить суттєво наростити масштаб діалогу між НАТО та Україною", - сказав він. Особлива увага партнерів буде спрямована на допомогу Військово-морським силам та повітряним силам України, додав він.
Колишній міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба висловив сумніви щодо того, що президент США Дональд Трамп справді змінив своє ставлення до України, попри оцінки, які останнім часом лунають у західних медіа, передають Патріоти України. На думк...
Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський припустив, що Росія може готувати провокацію на власній території під чужим прапором. Про це він написав у соцмережах, передають Патріоти України. На думку Сікорського, подібні дії можуть бути викори...