І хай скрепи казяться: Щомісяця до українських портів заходитимуть кораблі НАТО, - Полторак

НАТО цього року значно активізує свою військову присутність у Чорному морі. Про це заявив міністр оборони України Степан Полторак за підсумками зустрічі з міністрами оборони країн НАТО у Брюсселі, повідомляють Патріоти України.

"Майже щомісяця до українських портів будуть заходити як постійні угрупування кораблів НАТО, так і ключових союзників, щоб проводити спільні навчання з ВМС для посилення їхніх спроможностей", - зазначив міністр.

За словами Полторака, союзники високо оцінили прогрес у виконанні Україною нового закону про нацбезпеку. "Зустріч пройшла дуже конструктивно. Всі союзники вітають євроатлантичні прагнення України, які були закріплені в змінах до Конституції України", - сказав він.

Міністр наголосив, що в Альянсі відзначають необхідність підвищення співпраці з Україною. "Учасники саміту наполягають на відновленні роботи офіційної Комісії Україна - НАТО. Це дозволить суттєво наростити масштаб діалогу між НАТО та Україною", - сказав він. Особлива увага партнерів буде спрямована на допомогу Військово-морським силам та повітряним силам України, додав він.

"Молоко" чи пальне? У Криму зафіксували незвичне маскування російської техніки

субота, 27 червень 2026, 22:45

В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...

Логістика РФ до Криму тріщить - переправа не працює, вантажівки під ударами

субота, 27 червень 2026, 21:35

Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...