"І потім призначити альтернативного президента": На росТБ заговорили про військовий переворот в Україні (відео)

Семен Багдасаров заявив, нібито США втілили подібний сценарій у Венесуелі.

Семен Багдасаров. Фото: скріншот з відео.

Кремлівський пропагандист, директор Центру вивчення країн Близького Сходу і Центральної Азії Семен Багдасаров заявив, що Росія повинна влаштувати військовий переворот в Україні і призначити "альтернативного президента" з Донецька. За його словами, Кремль нібито має на це повне право, з огляду на події у Венесуелі, які Москва вважає інтригами США. Злочинною ідеєю Багдасаров поділився в ефірі пропагандистської програми "Вечір з Володимиром Соловйовим" на телеканалі "Росія 1", передають Патріоти України.

"Якщо США можуть дозволити собі у Венесуелі, чому ми не можемо поставити собі питання повалення в Києві антиросійського режиму за такою ж схемою? Ми визнаємо альтернативного президента в Донецьку, ми закликаємо ЗСУ не підкорятися київському режиму, повстати проти нього. А враховуючи, що там більшість російськомовних, російських людей, ми маємо більше шансів, ніж американці по відношенню до Збройних сил Венесуели. І ми ставимо своїм завданням повністю повалення чинного режиму, щоб до влади прийшов проросійський!" — не приховуючи підступних намірів країни-агресора заявив рупор Кремля.

Джерело: Обозреватель

Американський генерал Годжес розповів про різновид ракет ATACMS, які отримають ЗСУ, і на що ті згодяться

понеділок, 25 вересень 2023, 9:05

Ракети ATACMS для України можуть бути варіантом касетного боєприпасу з меншою дальністю ураження. Снаряди цілком підійдуть для ураження деяких ворожих цілей, але вони не настільки ефективні для знищення об'єктів ЗС РФ у Криму, заявив екскомандувач сухо...

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 25 вересня

понеділок, 25 вересень 2023, 8:42

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 25.09.24 орієнтовно становлять: