І це не єдине порушення: Нижня палата Конгресу США одностайно засудила російську агресію в Керченській протоці

Палата представників Конгресу вимагає від президента США, союзників і партнерів Америки змусити РФ відповідати за свої дії.
Конгрес США. Фото: Рейтерс.

У Палаті представників Конгресу США одноголосним рішенням прийнята двопартійна резолюція з осудом нападу ВМФ РФ на українські кораблі в Керченській протоці. Про це повідомляє посольство України в Вашингтоні, передають Патріоти України.

Документом засуджуються дії РФ, які порушують міжнародне право і домовленості. В ньому міститься заклик про негайне повернення суден та їх екіпажів Україні. Від Росії вимагають «припинити порушувати суверенітет нашої держави і чинити перешкоди українському судноплавству через Керченську протоку, яке має на це право відповідно до міжнародних норм і домовленостей», - йдеться в повідомленні диппредставництва.
Документом обіцяно продовження підтримки України в політичній, економічній сферах і сфері безпеки, «необхідної для забезпечення незалежності демократичного розвитку і процвітання Української держави». Крім цього, Палата представників Конгресу вимагає від президента США, союзників і партнерів Америки змусити РФ відповідати за свої дії.
Конгресмени зазначають, що випадок в Керченській протоці - тільки один в низці порушень міжнародного права і домовленостей, включаючи регулярне нехтування Мінськими угодами, мілітаризацію Азовського моря і блокування Керченської протоки.

Даний документ був представлений 29 листопада 2018 головою і співголовою комітету у закордонних справах Палати представників конгресменом-республіканцем Едом Ройсом і конгресменом-демократом Еліотом Енгелем.

"Партизани будуть раді їх зустрічати": Куди тікають окупанти з Херсонщини

субота, 13 серпень 2022, 22:00

Після того, як ЗСУ пошкодили в Херсонській області всі логістично важливі для окупантів мости, російські війська почали переміщуватися на лівий берег Дніпра і до Мелітополя. Про це розповів міський голова Іван Федоров, повідомляють Патріоти України. Ві...

Це справжнє визнання: Провідна газета Польщі назвала Залужного першим отаманом України (фото)

субота, 13 серпень 2022, 21:45

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залежний став героєм та улюбленцем усіх українців. Вагу його авторитету вже починають розуміти й за кордоном. Стратегічний талант Валерія Залужного не лише надихнув українців, а й шокував Пентагон. Головнокомандувачу вдало...