І це не єдине порушення: Нижня палата Конгресу США одностайно засудила російську агресію в Керченській протоці

Палата представників Конгресу вимагає від президента США, союзників і партнерів Америки змусити РФ відповідати за свої дії.
Конгрес США. Фото: Рейтерс.

У Палаті представників Конгресу США одноголосним рішенням прийнята двопартійна резолюція з осудом нападу ВМФ РФ на українські кораблі в Керченській протоці. Про це повідомляє посольство України в Вашингтоні, передають Патріоти України.

Документом засуджуються дії РФ, які порушують міжнародне право і домовленості. В ньому міститься заклик про негайне повернення суден та їх екіпажів Україні. Від Росії вимагають «припинити порушувати суверенітет нашої держави і чинити перешкоди українському судноплавству через Керченську протоку, яке має на це право відповідно до міжнародних норм і домовленостей», - йдеться в повідомленні диппредставництва.
Документом обіцяно продовження підтримки України в політичній, економічній сферах і сфері безпеки, «необхідної для забезпечення незалежності демократичного розвитку і процвітання Української держави». Крім цього, Палата представників Конгресу вимагає від президента США, союзників і партнерів Америки змусити РФ відповідати за свої дії.
Конгресмени зазначають, що випадок в Керченській протоці - тільки один в низці порушень міжнародного права і домовленостей, включаючи регулярне нехтування Мінськими угодами, мілітаризацію Азовського моря і блокування Керченської протоки.

Даний документ був представлений 29 листопада 2018 головою і співголовою комітету у закордонних справах Палати представників конгресменом-республіканцем Едом Ройсом і конгресменом-демократом Еліотом Енгелем.

Українські військові розгромили склади боєприпасів та пункт управління окупантів - Генштаб

середа, 31 травень 2023, 19:29

Українські війська протягом доби вдарили по двох складах боєприпасів та пункту управління російських окупантів. Про це йдеться у повідомленні на сторінці Генерального штабу Збройних сил України у Facebook, передають Патріоти України. Зазначається, що п...

"Здавала" колег зі зброєю: Поліцейська добровільно працювала на окупантів в Ізюмі (фото)

середа, 31 травень 2023, 19:15

Старший інспектор чергової частини сектору моніторингу Ізюмського районного управління поліції з власної ініціативи вирішила працювати на окупантів. Спочатку жінка виконувала функції "поліцейської" за законодавством Росії, потім пішла на підвищення. Зр...